خبرگزاری میزان |
6 روز پیش

وزیر نفت: برنامه هایی برای صنایع بالادست پایین دست مدنظر داریم resize

خبرگزاری میزان- جواد اوجیعصر امروز پیرو حضور درکمیسیون«صنایع و معادن» مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران، درباره برنامه‌های آتی وزارت نفت، گفت: برنامه‌هایی در صنایع بالادست وپایین‌دستمدنظرداریم وسرمایه‌گذاری‌هاییبایدبه‌طورجد انجام شود که قطعاً این بحثسرمایه‌گذاریبسیارواجب و مهم در حوزه وزارت نفت است و نیاز به کمک نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامیبه‌خصوصکمیسیونصنایع مجلس دارد.
 
وی افزود: رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، قطعاً به ما در بخش میادین مشترک که اولویت اول در حوزه بحث نفت و گاز است، کمک خواهند کرد.
 
وزیر نفت اظهار داشت: همچنین در بحثفشار افزاییمیدان‌هاگازیبه‌منظورحفظ نگهداشت تولید در بخش گاز و نفت و سرمایه‌گذاری‌هاییکهان‌شاءاللهدر بخش میان محصولی و صنایع پیشران پتروشیمی‌های پارک‌های زنجیره‌ای انجام می‌شود، نیازمند کمک هستیم تا موفق شویم و امیدواریم که این موارد ان‌شاءاللهبا حمایت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و برنامه‌هایی که دولت و وزارت نفت دارد تحقق پیدا کند.
 
  • بیشتر بخوانید:
  • رئیس سازمان توسعه تجارت: کشورهای آفریقایی جزو اولویت‌های صادراتی ما هستند
 
انتهای پیام/


#‌اقتصاد#‌اخباراقتصاد منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر کل خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه انحصار در واردات نهاده‌های دامی را قبول نداریم گفت: امسال بیش از ۹۱ شرکت، نهاده‌های دامی وارد کشور کردند.

2 ساعت پیش

نفت صرفاً یک ماده سیاه نیست که از پوسته کره زمین به دست می‌آید بلکه یک کالای مهمی است که بخش عمده از اقتصاد کشور‌های دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.

3 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

4 ساعت پیش

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در 24 مهر اعلام شد برای مشاهده لینک اسامی فروش فوق العاده ایران خودرو به سایت تیتربرتر مراجعه کنید.

5 ساعت پیش

سهام عدالت در معاملات امروز بورس و با قرار گرفتن شاخص کل بر مدار صعودی، بخشی از ضرر و زیان‌های خود را جبران کرد و ارزشش با رشد ۲.۵ درصدی همراه شد.

5 ساعت پیش

با افزایش قیمت دلار در بازار آزاد امروز، قیمت طلا و سکه در بازار امروز روند افزایشی داشتند.

5 ساعت پیش

رئیس سازمان بورس در خصوص برنامه بازار سرمایه برای بازار بدهی و فروش اوراق توضیحات جدیدی را بیان کرد.

5 ساعت پیش

شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی با سود یک درصد از آبان 1400 اعلام شد.

5 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

5 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

5 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

5 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

پنجمین دور گفتگو‌های سیاسی ایران و اتریش امروز به ریاست معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان و دبیر کل وزارت امور خارجه اتریش در تهران برگزار شد.

6 ساعت پیش

نظرسنجی مرکز تحقیقات درباره سریال‌های سیما در نیمه اول مهر ۱۴۰۰ نشان می‌دهد ۷۹.۲ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه تلویزیونی «افرا» از شبکه یک با ۴۶ درصد مخاطب و کسب رضایت «در حد زیاد» ۸۲.۹ درصدی پربیننده‌تر از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی در صدر سریال‌های سیما قرار گرفت.

7 ساعت پیش

بیشتر...