تاج: پرسپولیس ۱۰ نفره نمی شد به النصر نمی باخت all tv logo

تاج: پرسپولیس ۱۰ نفره نمی‌شد به النصر نمی‌باخت
ورزشیفوتبال و فوتسال

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بعد از شکست ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل النصر عربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مصدومیت ترابی یک ضربه کاری به پرسپولیس زد، اما اگر این تیم ۱۰ نفره نشده بود پرسپولیس بباز نبود.

او در مورد وضعیت چمن اظهار کرد: چمن خراب است. خوب نیست!

علی پروین در ادامه این گفت وگو درباره شرایط نامناسب چمن آزادی هم گفت: این بستگی به آقای تاج دارد که ۲ الی ۳ ماه تعطیل کند و درست می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانورزشیفوتبال و فوتسال#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

10 دقیقه پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

یک ربع پیش

افزایش مداوم چاقی در سرتاسر جهان بر نیاز به جایگزین‌های سالم‌تر قند تاکید می‌کند.

یک ربع پیش

کارگردان پویانمایی «مادر کونیکو یامامورا» گفت: حدود ۱۰ قسمت از داستان زندگی خانم کونیکو یامامورا، تنها مادر شهید ژاپنی در مرکز پویانمایی صبا نوشته شده است.

12 دقیقه پیش

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

یک ربع پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

یک ربع پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

یک ربع پیش

بیشتر...