تیتر برتر |
1 ماه پیش

تحلیل تکنیکال دوج کوین بیت کوین پایان اسفند99 تیتربرتر

تحلیل تکنیکال دوج کوین و بیت کوین پایان اسفند99

تیتربرتر؛رمز های موجود در بازار به شدت در حال بازنگری هستند هر چند با افت همراه بوده اند تحلیل های کارشناسان نشان از صعود دوباره رمزهای دیجیتال دارد بررسی ها نشان می دهد چند روز آیندهبیت کویندوباره رشد می کند و از رقبای خود ممکن است پیشی بگیرد.

قیمت جهانی رمز ارز ها همه را شوکه کرده است شهروندان آمریکایی اکنون می‌توانند با استفاده از۱,۸۰۰ خودپردازِشرکت کوین ‌فلیپ (Coinflip) در ۴۵ ایالت از ۵۰ ایالت آمریکا دوج کوین بخرند.

پیش بینی دقیق رمز های دیجیتال در پایان اسفند 99

کوین فلیپ، شرکت تأمین‌کننده خودپردازهای بیت کوین، روز دوشنبه اول مارس اعلام کرد که ارز دیجیتال دوج کوین اکنون از طریق۱,۸۰۰ خودپردازدر سراسر آمریکا قابل خرید است.

دنیل پولوتسکی(Daniel Polotsky)، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار کوین فلیپ، گفت که این اقدام در راستای«محبوبیت و پذیرش گسترده»دوج کوین انجام شده است.

قیمت دوج کوین طی ماه گذشته با رشدی قابل‌توجه همراه بوده است. این اتفاق پس‌ازآن افتاد که ایلان ماسک، بنیان‌گذار شرکت خودروسازی تسلا و شرکت هوافضای اسپیس ایکس (SpaceX)، تصویری از یک موشک در حال پرواز به سمت ماه را با عبارت«دوج»منتشر کرد.

دو روز پس از آن، ماسک که دومین فرد ثروتمند جهان است، بازارگرمی برای دوج کوین را با یک نظرسنجی پی گرفت. او در این نظرسنجی پرسیده بود که آیا دوج کوین ارز آینده کره زمین خواهد شد؛۷۱.۳ درصد از ۲.۴ میلیون نفرمشارکت‌کننده پاسخ مثبت دادند.

مارک کوبان(Mark Cuban)مالک تیم دالاس ماوریکس در اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا در۸ فوریهبه این بحث پیوست. او در گفت‌وگو با نشریه فوربس گفت اقبال به این ارز دیجیتال برای این صنعت «چیز بدی نیست».

کوبان گفت: [دوج کوین] شانس بیشتری برای پیروز شدن نسبت به بلیت‌های بخت‌آزمایی می‌دهد و همزمان، عرضه و تقاضا را به مردم می‌آموزد و آنها را با دارایی‌های رمزنگاری‌شده آشنا می‌کند. من این ارز را به عنوان ارزان‌ترین ابزار آموزش اقتصادی موجود که همزمان موجب سرگرمی نیز هست، واقعاً دوست دارم.

برخی از کاربران گمانه‌زنی کرده‌اند که افزایش قیمت دوج کوین کاملاً طبیعی نیست. آنها بر این باور هستند که جهش۸۵ درصدیقیمت آن توسط گروه /WallStreetBetsدر ردیت پس از فروکش کردن جنجال گیم‌استاپ (GameStop) روی داده است.

در روز اول فوریه، چند روز پس از جنجال گیم‌استاپ، جن سیمونز (Gene Simmons) رهبر گروه موسیقی کیس (Kiss) به دنبال‌کنندگان خود در توییتر گفت که قصد خرید دوج کوین و چند ارز دیجیتال دیگر را دارد. پس از این اظهارات قیمت دوج کوین رشدی۴۰ درصدیرا تجربه کرد.

کوین فلیپ در۱۲ ماهگذشته شاهد رشدی نجومی در تقاضا بوده و درآمد این شرکت با افزایش شمار خودپردازهای آن از۴۴۱دستگاه در ژانویه ۲۰۲۰ به حدود۱,۸۰۰ دستگاه، نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

خودپردازهای کوین‌فلیپ در۴۵ ایالت از ۵۰ ایالتآمریکا راه‌اندازی شده و از ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین، اتر، بایننس کوین (BNB)، دش (DASH)، لایت کوین (LTC)، لینک (LINK)، یو اس دی کوین (USDC) و استلار (XLM) پشتیبانی می‌کند.

سیگنال های مثبت از تحلیل های ارزهای دیجیتال در هفته های آینده

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

خریداران در تلاش برای دفاع از قیمت ریپل در میانگین متحرک ساده۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۴۰دلار هستند. اگر جهش فعلی ثبات خود را حفظ کند، احتمال رشد قیمت تا هدف۰.۶۵ دلاریوجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال

به‌هرحال گاوهای بازار کار راحتی نخواهند داشت زیرا شیب نزولی میانگین متحرک نمایی۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر)و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در زیر سطح میانی خود، برتری فروشندگان را هشدار می‌دهد.

اگر قیمت از سطوح فعلی یا مقاومت بالاسر در میانگین متحرک نمایی۲۰ روزه در ۰.۴۷۲ دلاربه سمت پایین چرخش کند، خرس‌های بازار برای پایین آوردن قیمت به زیر میانگین متحرک ساده۵۰ روزهتلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت احتمال ادامه ریزش تا۰.۳۵۹ دلاروجود دارد. هرگونه شکست به زیر این سطح می‌تواند شروعی برای اصلاح عمیق‌تر قیمت تا حمایت۰.۲۵ دلارباشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین

قیمت لایت کوین در ۲۸ فوریه(۱۰ اسفند) به زیر میانگین متحرک ساده۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر)در۱۶۶ دلاررفته است و تا خط روند صعودی به پایین کشیده شده است. بااین‌حال فتیله بلند شمع قیمت در تایم فریم روزانه نشان از جریان خرید قوی در سطوح پایین‌تر دارد. خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای هدایت قیمت به سمت مقاومت۱۸۵.۵۸ دلارهستند.

احتمال تقابل دو گروه خریداران و فروشندگان در میانگین متحرک نمایی۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۸۶ دلاروجود دارد. اگر قیمت از مقاومت به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای پایین کشیدن آن به زیر خط روند صعودی تلاش خواهند کرد. در این صورت ادامه ریزش قیمت تا۱۲۰ دلارممکن خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت به‌دست خریداران به بالای میانگین متحرک نمایی۲۰ روزههدایت شود، احتمال رشد قیمت تا۲۰۵ دلارو در بالای آن تا ۲۴۰ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

خریداران در تلاش برای به تأخیر انداختن روند صعودی قیمت چین لینک در میانگین متحرک ساده۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر)در۲۵.۲۶ دلارهستند. اگرچه قیمت در۲۸ فوریه (۱۰ اسفند)به زیر این میانگین متحرک حرکت کرده است، فتیله بلند شمع‌های قیمت نشان از جریان خرید در سطوح پایین‌تر قیمت دارد. قیمت در وضعیت فعلی در تلاش برای آغاز یک روند بازیابی است.

اگر گاوهای بازار قیمت را بالای میانگین متحرک نمایی۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۷.۹۸ دلار و مقاومت ۲۹.۳۳ دلارهدایت کنند، احتمالاً اصلاح تمام شده است. در این شرایط احتمال رشد قیمت تا۳۴ دلارو در بالای آن تا سقف تاریخی در۳۶.۹۳ دلارممکن خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت از مقاومت بالاسر به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان به منظور هدایت و تثبیت آن در زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه تلاش خواهند کرد. در این صورت ریزش قیمت تا۲۰.۱۱ دلارممکن خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار

قیمت استلار در۲۷ فوریه (۹ اسفند)به بالای میانگین متحرک نمایی۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۴۲۸ دلاررفته است، اما خریداران موفق به خروج قیمت از بالای کانال نزولی نبوده‌اند. این امر نشان از کمبود تقاضا در سطوح بالاتر قیمت دارد.

به‌هرحال نکته مثبت اینجا است که خریداران در۲۸ فوریهبا موفقیت از میانگین متحرک ساده۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۳۶۹دلاردفاع کرده‌اند. اگر قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی۲۰ روزهحرکت کند، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای کانال صعودی تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت احتمال رشد قیمت تا۰.۵۰ دلاروجود خواهد داشت.

در طرف مقابل اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی۲۰ روزهبه سمت پایین چرخش کند، احتمال ریزش دوباره آن تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه وجود خواهد داشت. شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه میانی خود نشان از نوسانات عرضی قیمت به‌مدت چند روز خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوینکش در۲۸ فوریه (۱۰ اسفند)به زیر خط روند صعودی خود حرکت کرده است، اما همان‌طور که از شمع قیمت پیداست، خریداران با ریزش قیمت تا این خط به بازار ورود کرده‌اند. اگر جهش قیمت موفق به حفظ ثبات خود شود، احتمال شروع موج بازیابی قیمت با هدف میانگین متحرک نمایی۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۵۵۱ دلاروجود خواهد داشت.

گردآورنده:احمد عزیزی#‌اقتصاد منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارگران معدنی در ترکیه در حال افطار در عمق ۶۳۰ متری زمین

یک ربع پیش

در ۲۲فوریه۱۹۷٠ یک عکاس به نام جان گیلپین در حال بررسی دوربین خودش بود که متوجه شد خیلی اتفاقی آخرین لحظات زندگی کیت ساپسفورد رو ثبت کرده!

یک ربع پیش

اخبار منتشر شده در فضای مجازی خبر از به فروش گذاشته شدن یک زندان قدیمی در آمریکا می‌دهند.

یک ربع پیش

در اینفوگرافیک زیر ساعات روزه‌داری در رمضان امسال در شماری از کشورهای جهان مشخص شده است.

نیم ساعت پیش

لاله‌های واژگون را مظهر استقامت می‌نامند، زیرا کمتر گلی توان رویش در شرایط سخت و ارتفاع یک هزار و ۵۰۰ متر از سطح دریا را دارد. لاله‌های واژگون در رشته کوه زاگرس و در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه و ایلام می‌روید. مدت زمان رویش این گل تنها یک ماه است.

نیم ساعت پیش

این رویکرد و خط سیر اُورولی در حالی که پوتین دخالت‌های روسیه را در رویدادهای ونزوئلا انکار می‌کرد، ادامه یافت.

نیم ساعت پیش

سخنگوی نیروهای مسلح یمن صبح امروز، پنج‌شنبه اعلام کرد، نیروهای موشکی و پهپادی در حمله‌ای مشترک با ۱۱ موشک و پهپاد شرکت آرامکو و آتشبارهای پاتریوت و اهدافی حساس در جیزان واقع در جنوب عربستان را هدف قرار دادند.

نیم ساعت پیش

در پی حملات راکتی در اربیل نخست‌وزیر عراق، رئیس‌جمهوری این کشور و نیز مقامات کردستان عراق واکنش نشان دادند، مصطفی الکاظمی دستور انجام تحقیقات فوری در خصوص حملاتی که شب گذشته اربیل شاهد بوده را داد.

نیم ساعت پیش

ملک سلمان بن عبدالعزیز تماس تلفنی را از جانب رجب طیب اردوغان به مناسبت تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دریافت کرد.

نیم ساعت پیش

واحد ضد ترور منطقه‌ای کردستان عراق از یک حمله راکتی به فرودگاه بین‌المللی اربیل خبر داد.

نیم ساعت پیش

با گذشت حدود یک ماه از قتل مرموز مرد جوان در خودرواش حوالی میدان آرژانتین تهران راز این جنایت با اعترافات مرد موزیسین فاش شد.

نیم ساعت پیش

وزارت خارجه سوریه با انتشار بیانیه‌ای گزارش سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی درباره حادثه سراقب را به شدت محکوم کرد و آن را سراسر دروغ دانست.

نیم ساعت پیش

لحظاتی پیش از اصابت راکت به فرودگاه اربیل در شامگاه چهارشنبه، چندین راکت نیز به پایگاه ارتش ترکیه و ناتو در غرب اربیل اصابت کرد.

نیم ساعت پیش

داستان کرونا در فصل چهارم خود به واسطه سفرهای نوروزی و کندی واکسیناسیون و چرخش ویروس جهش یافته در سراسر کشور از وضعیت قرمز گذشته و در حال نزدیک شدن به وضعیت سیاه است.

نیم ساعت پیش

2 برادر که از یک سال قبل با طراحی نقشه‌ای حساب شده و خرید زمینی به مساحت 2 هکتار در نزدیکی پالایشگاه تهران و حفر تونل قصد سرقت بنزین تصفیه شده داشتند، در حین عملیات سرقت بر اثر نشت گازهای سمی و غرق شدن در بنزین جان باختند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...