مشکلی در تامین ارز کشور نداریم خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی شامگاه امروز پنج شنبه در همایش راهبران جهاد تبیین که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، ادامه داد: جهاد تبیین بزرگترین رسالت حامیان انقلاب است که باید آمادگی داشته باشیم در این راه شهید بدهیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس ادامه داد: ما غافل از شرایط موجود مملکت نیستیم ولی در چنین شرایطی دفاع از انقلاب بر ما واجب تر است.

وی بیان کرد: سیاه نمایی در کشور تبدیل به یک اصل شده است که برخی‌ها در فضای مجازی با بزرگنمایی اتفاقات منفی سعی در تشویش اذهان عمومی دارند.

وی تصریح کرد: گرانی و نوسانات اخیر ارز یک توطئه روانی بود که می‌خواستند با ایجاد فضای روانی جو را متشنج کنند.

نماینده مردم تبریز در تبریز ادامه داد: می‌خواستند قطعنامه شورای حکام بر علیه ایران صادر کنند تا ارز را بالا ببرند که ریاست جمهوری طی تماس تلفنی باعث تغییر مفاد قطعنامه شدند.

وی گفت: ما در مقابل اقدامات دشمن عقب نشینی نمی‌کنیم، دشمنان نظام در حوزه ارز برنامه‌های مختلفی داشتند ولی در حال حاضر هیچ‌گونه مشکلی در حوزه ارز نداریم و می‌توانیم به اندازه کافی ارز تأمین کنیم.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 10هزار واحدی روبرو شد.

4 ساعت پیش

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا با بیان اینکه مشمولان غایب در صورت قبولی در آزمون سراسری حق ثبت نام ندارند گفت: آن دسته از مشمولانی که در کنکور سراسری شرکت کرده‌اند، توجه داشته باشند، غیبت سربازی مانع پذیرش قبول شدگان آزمون سراسری دردانشگاه‌ها و موسسات آموزشی است.

5 ساعت پیش

هافبک تیم فوتبال استقلال در حالی قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد که از لیگ امارات هم پیشنهادی جدی داشت.

4 ساعت پیش

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

6 ساعت پیش

کارگردان «کاپرا کجاست؟» می‌گوید مستند آینه جامعه است به گونه‌ای که اتفاقات مثبت و منفی که در جامعه رخ می‌دهد و وضع موجودی که در آن به سر می‌برد، انعکاس می‌دهد.

4 ساعت پیش

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد.

5 ساعت پیش

انتخابات هیئت رئیسه جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت برگزارشد.

5 ساعت پیش

عنایتی از حضور در کادرفنی استقلال انصراف داد و قصد دارد به عنوان سرمربی به کارش ادامه بدهد.

6 ساعت پیش

اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور از 10 تا 15 تیر انجام می‌شود.

4 ساعت پیش

بیشتر...