وحدت اقوام مذاهب سیستان بلوچستان مثال زدنی است all tv logo

سردار رضایی:
وحدت اقوام و مذاهب سیستان و بلوچستان مثال زدنی است
سیستان و بلوچستانزاهدان

سردار قاسم رضایی در کمیسیون عملیات سیستان و بلوچستان اظهارکرد: این وحدت و همدلی برنامه ها و اقدامات دشمنان و گروهک های معاند را بی اثر کرده و پلیس با افرادیکه بخواهند وحدت مردم را خدشه دار کند مطابق قانون برخورد خواهد کرد.

وی فرهنگ سازمانی فراجا را رو به پیشرفت دانست و بیان کرد: برخی مولفه ها از جمله اخلاص، ایثار، شهادت، ولایت مداری و مودت بین کارکنان از نشانه های ارتقاء فرهنگ سازمانی در سال های اخیر بوده و در حد پلیس تراز اسلامی ارتقاء یافته و برخی دیگر از مولفه ها نیز در حال رشد است.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه پلیس با اشراف اطلاعاتی زمینه وقوع جرائم را بصورت پیش دستانه کاهش داده است، تصریح کرد: بر حریف مسلط هستیم و نبض میدان را در دست داریم و پیشگیری از اغتشاش و وقوع اقدامات ضد امنیتی نتیجه ی اشراف اطلاعاتی پلیس است.

وی طرح امنیت محله محور را یک فرصت جدید برای همکاری تعامل و هم افزایی مردم و پلیس دانست و گفت: امنیت یک مقوله مهم است که بدون مشارکت ساکنان محله ها و همکاری با پلیس پایدار نخواهد شد و پلیس با ایجاد بستر این مشارکت، مسائل و مطالبات مردم را سریعتر رسیدگی و پیشگیری از وقوع جرایم نیز آسان تر خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دنیس اکرت مهاجم شاغل در لیگ بلژیک با حضور در یک برنامه تلویزیونی حقایقی جالب را از زندگی شخصی خود بیان کرد.

2 دقیقه پیش

رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس : چین و روسیه از اینکه همه مشکلات ما با غرب و آمریکا حل شود دل خوشی ندارند.

1 ساعت پیش

«ماجرای سنگو و شوبانه» که نویسندۀ نام آشنای کودکان، «سرور کُتُبی» آن را نوشته است؛ از افسانه‌های شیرین و قصه‌های ماندگار گذشته، الهام گرفته شده است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به غربالگری رایگان ۳ بیماری مرتبط با سلامت قلب، گفت: جمعیت بالای ۳۰ سال کشور که به مراکز جامع خدمات سلامت مراجعه کنند، به صورت رایگان تحت غربالگری و خطرسنجی فشارخون، بیماری‌های قلبی و دیابت قرار می‌گیرند.

1 ساعت پیش

دیدارهای هفته ششم سری A ایتالیا با شکست سنگین شاگردان ژوزه مورینیو در خانه جنوا به پایان رسید.

2 ساعت پیش

پرونده هفتمین هفته از رقابت‌های لالیگا در فصل 24-2023 با پیروزی اتلتیکومادرید در پامپلونا بسته شد.

2 ساعت پیش

در ششمین روز بازی‌های آسیایی هانگژو ورزشکاران ایران در ۷ رشته ورزشی از جمله تیراندازی، هندبال، دوومیدانی و بوکس به مصاف رقبای خود می‌روند. تیراندازی که در پنج روز گذشته نتوانسته مدالی کسب کند، بار دیگر در خط آتش قرار می‌گیرد تا شانس خود را برای مدال‌آوری امتحان کند. دوومیدانی‌کاران هم رقابت خود را آغاز می‌کنند و سه دونده سرعتی ایران در خط استارت دور مقدماتی دوی ۱۰۰ متر قرار می‌گیرند.  

1 ساعت پیش

فارس نوشت:دختر فرمانده شهیدمان بود، با پیراهن پدرش بر تن داشت از بابای قهرمان‌اش می‌گفت؛ از تنها عکس ۲ نفره‌شان با پدر.

1 ساعت پیش

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی پس از مدتی غیبت بار دیگر با انتشار ویدیویی از خود و رجزخوانی‌های عجیبش، بر سر زبان‌ها افتاد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...