اکونا پرس |
۲ هفته پیش

باید نگاه ها را به صندوق بازنشستگی تغییر داد

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری:باید نگاه ها را به صندوق بازنشستگی تغییر داد و از هر تهدید یک فرصت ساخت.

باید نگاه ها را به صندوق بازنشستگی تغییر داد
به گزارشاکونا پرس،

آیین رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوقبازنشستگیکشوری امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ درمرکز همایش های بین المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی باحضور وزیر تعاونکار و رفاهاجتماعی-و مدیر عامل صندوقبازنشستگیکشوری و مدیران شرکت های تابعه برگزار شد.

مهدی مسکنی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در این همایش ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: باید نگاه ها را به صندوق بازنشستگی تغییر داد و از هر تهدید یک فرصت ساخت.

وی گفت: پرداخت مستمری بیش از دو میلیون و دویست نفر و جریاننقدینگی۳۲ همت یکی از فرصت های پیش روی صندوق بازنشستگی کشوری است و با دیجیتالی کردناقتصادتوسط نیروهای جوان و متخصص می توانبهره‌وری ایجاد کنند.

مسکنی افزود:اصلاحشاخصهای بیمه‌ای در صندوق دیگر فرصت پیش روی صندوق می باشد.

وی ادامه داد:۶۳۲ هزار بازنشسته که زیر ۱۵ سال خدمت را دارند و از اعضای صندوق بازنشستگی کشوری نیستند در صورت ورود این افراد به صندوق بازنشستگی کشوری حدود ۳۰ همتنقدینگیبه صندوق افزوده می‌شود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود:در این پنج ماه که من در این صندوق آغاز به کار کردم ۴۷ تفاهم‌نامه همکاری و هم افزایی امضا شده است و ۱۲۴ پروژه خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین ایجاد و تقویت شده است .

خبرنگار-مهنازبرخورداری

از زمانی که با رشدهای چند برابری نقدینگی به یک غول بزرگ تبدیل شده سامان اقتصاد نیز به‌هم ریخته است. به‌زعم اقتصاددانان…

گزارش حاضر به بررسی تحولات اقتصاد ایران در بخش‌های مختلف اقتصاد می‌پردازد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روایت و آمار محرومیت زدایی از روستا‌ها در گام اول انقلاب اسلامی را ببینید.

نیم ساعت پیش

علی رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس به دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی ۶۲ نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هئیت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از دفع ۲۰۰ حمله سایبری کوچک و بزرگ در یک ماه منتهی به انتخابات مجلس خبر داد.

نیم ساعت پیش

رییس پلیس فتا پایتخت با اشاره به اعلام واریز مرحله جدید سود سهام عدالت نسبت به فرصت‌طلبی جدید شیادان مجازی در این خصوص هشدار داد.

نیم ساعت پیش

مریخ نورد استقامت بازهم تصاویر شگفت انگیزی را از سطح سیاره سرخ برای ما ارسال کرده است. اگرچه در این تصاویر ارسالی، تفاوت چندانی را با نمونه‌های قبل نمی‌توان یافت، اما لحظه‌ای سفر به مریخ از دریچه دوربین این روبات جذاب، خالی از لطف نیست.

نیم ساعت پیش

معاونت اجرایی رئیس‌جمهوری پیشنهاد داد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد به‌عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در امور اجرایی مناطق آزاد تعیین و عزل و نصب مدیران این مناطق هم به وی واگذار شود.

1 ساعت پیش

محمد بن سلیم، رئیس اماراتی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) به دلیل دخالت احتمالی در نتایج مسابقات گرندپری فرمول یک تحت بازجویی قرار گرفت.

1 ساعت پیش

منابع آمریکایی از وقوع آتش سوزی گسترده و چندین انفجار در یک منطقه صنعتی در ایالت میشیگان خبر دادند. این حادثه در یک کارخانه مخازن نیتروژن مایع رخ داده و حجمی عظیمی از دود و آتش منطقه را فراگرفته است. پلیس از مردم خواسته‌به محل حادثه نزدیک نشوند.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تعداد ۲۰۰ حمله سایبری و پنج حمله بزرگ را در روز انتخابات توسط دستگاه های امنیتی و سازمان پدافند غیرعامل کشور کشف، کنترل و خنثی کردیم.

1 ساعت پیش

بیشتر...