ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

تکرار رکورد قدیمی مسی توسط ستاره جوان انگلیس ورزش سه

کد خبر : 1857423 |14 آذر 1401 ساعت 08:30 |16.2K بازدید |0دیدگاه

بلینگام دومین بازیکن تاریخ جام در این زمینه شد

تکرار رکورد قدیمی مسی توسط ستاره جوان انگلیس

ستاره جوان سه شیرها در بازی با سنگال یک پاس گل داد تا به رکورد مسیِ جوان در سال 2006 برسد.

تکرار رکورد قدیمی مسی توسط ستاره جوان انگلیس

به گزارش "ورزش سه"،جود بلینگامبا درخشش در این دوره از جام جهانی همه نگاه‌ها را به سمت خود دوخته است. ستاره 19 ساله دورتموند بعد از اینکه با حضور در بازی مقابل سنگال به دومین بازیکن جوان تاریختیم ملی انگلیسدر مرحله حذفی جام جهانی رسید، با دادن یک پاس گل در این دیدار، به رکوردلیونل مسیرسید.

او در بازی با 19 سال و 158 روز مقابل سنگال به میدان رفت تا پس از مایکل اوون که با 18 سال و 198 روز در جدال مقابل آرژانتین در جام جهانی فرانسه 1998 قرار گرفته بود، تبدیل به دومین بازیکن جوان تاریخ فوتبال کشورش شود که بازی در مرحله حذفی را تجربه می کند. او همچنین به عنوان یک بازیکن زیر 20 سال، به رکوردی دست یافت که فقط مسی موفق به ثبت آن شده بود.

بلینگام که زننده اولین گل انگلیس در این دوره از جام جهانی بود، در بازی مرحله یک هشتم نهایی مقابل سنگال یک پاس گل به بیل داد تا بعد از مسی به دومین بازیکن زیر 20 سال تاریخ جام جهانی تبدیل شود که هم گل زده و هم پاس گل داده است.

پیش از این و در جام جهانی 2006 بود که لیونل مسی موفق به ثبت این رکورد برای اولین بار در تاریخ مسابقات شد. فوق ستاره آرژانتینی که امسال پنجمین جام جهانی دوران بازی خود را تجربه می کند، در اولین تجربه حضور خود در این رقابت ها، سه بازی انجام داد و موفق به ثبت یک گل و یک پاس گل شد و حالا بعد از 16 سال شاهد تکرار این کار توسط بلینگام هستیم.

تیم ملی انگلیس
لیونل مسی
جام جهانی 2022 قطر
جود بلینگام
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی انگلیستیم ملی انگلیس

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی انگلیس، بازی بعدی تیم ملی انگلیس و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی انگلیس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...