خبرگزاری ایسنا |
6 روز پیش

آتش سوزی جنگلی در ترکیه وارد سومین روز شد ایسنا

آتش سوزی جنگلی در ترکیه وارد سومین روز شد

با تداوم آتش سوزی جنگلی در ترکیه، نیروهای آتش نشان همچنان در تلاش برای مهار شعله‌های آتش در مناطق جنوب غربی این کشور هستند.

به گزارش ایسنا،تلاش نیروهای آتش نشان ترکیه برای مهار آتش سوزی جنگلی در جنوب غربی کشور برای سومین روز همچنان ادامه دارد و وزش باد باعث شعله‌ور شدن شعله‌های آتش و گسترش آن در مناطق جنگلی شده است.

تصاویر منتشر شده در خبرگزاری رویترز نشان می‌دهد که دود ناشی از آتش سوزی از تپه‌ها بلند می‌شود زیرا شعله‌های آتش در جنگل‌های این منطقه کم جمعیت گسترش یافته و بالگردها و هواپیماها در طول روز در حال آبپاشی و مهار شعله‌های آتش هستند.

نیروهای پلیس نیز با در اختیار قرار دادن خودروهای آب پاش در تلاش برای مهار حریقی هستند که حدود ساعت ۲۰ روز سه شنبه آغاز شد و بیش از ۳۴۰۰ هکتار زمین را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، به گفته وزیر کشور ترکیه، یک نفر در این رابطه بازداشت شده و اعتراف کرده است که جنگل را به دلیل خشم و عصبانیت ناشی از مسائل خانوادگی آتش زده است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دزدانی که در ویلای رونالدو به اموال مارکو وراتی دستبرد زده بودند دستگیر شدند.

6 ساعت پیش

آیا می دانید نیش زنبور عسل چه فایده هایی برای انسان دارد؟ در این مقاله به بررسی فواید نیش زنبور عسل بر روی انسان می پردازیم.

6 ساعت پیش

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

6 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

6 ساعت پیش

باشگاه بارسلونا با فروش بخشی از حق پخش تلویزیونی خود درآمد هنگفتی ایجاد کرد.

6 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از تیم بنفیکا هواداران این تیم خداحافظی کرد.

6 ساعت پیش

انتقادات سعید عبدولی و پیشنهاد عبدالله روا برای این کشتی گیر را ببینید.

6 ساعت پیش

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «پس از بیش از یک سال مذاکره، خطر عبور نکردن از خط پایان را داریم. ما باید در اسرع وقت توافق را منعقد کنیم و به اجرای کامل برجام برگردیم.»

5 ساعت پیش

بیشتر...