خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

فاز نخست برق رسانی به شهرک عظیمیه در حال اجرا است تسنیم


فاز نخست برق‌رسانی به شهرک عظیمیه در حال اجرا است

جانشین مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: فاز نخست پروژه برق‌رسانی به شهرک عظیمیه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در حال اجرا است.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز قزوین‌، داوود عیوض‌زاده جانشین مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین ظهر امروز در نشست خبری مدیران عامل صنعت آب و برق استان قزوین که در محل سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در45 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در تقارن با دهه فجر 252 طرح با اعتباری بالغ بر 177 میلیارد تومان توسط شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین به بهره‌برداری رسیده است. غالب پروژه‌های بهره‌برداری شده در حوزه اصلاح خطوط برقی، توسعه شبکه توزیع نیروی برق و احداث بوده است.

وی در ادامه سخنانش افزود: 67 پروژه در شهرستان تاکستان، 63 پروژه در شهرستان قزوین، 40 پروژه در شهرستان بوئین‌زهرا، 37 پروژه در بخش محمدیه، 23 پروژه در شهرستان آبیک، 21 پروژه در شهرستان آوج و 18 پروژه در شهر الوند به بهره برداری رسیده است. در جهت افزایش سطح ایمنی و کاهش تلفات، اصلاح و بهسازی 1300 کیلومتر از شبکه برقی 370 روستای استان قزوین اجرا و به اتمام رسیده است.

جانشین مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوینبا بیان اینکه از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تا به امروز 1458 پروژه توسط شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین اجرا شده است، این چنین تصریح کرد: از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تاکنون 1458 پروژه با اعتباری بالغ بر 564 میلیارد تومان اجرا و به بهره برداری رسیده است.

عیوض‌زاده با اشاره به حمایت از انرژی‌های پاک و تجدیدپذیرافزود: در راستای حفاظت از محیط زیست و حمایت از انرژی‌های پاک اولین نیروگاه تولید برق خورشیدی در استان قزوین و در شهرستان بوئین‌زهرا با ظرفیت تولید 48 مگاوات برق با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد تومان در حال اجرا است. از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تا به امروز 33809 مشترک عمومی و تجاری، 37305 مشترک خانگی و 1476 مشترک در حوزه صنعت و کشاورزی در سطح استان قزوین به شبکه سراسری مشترکین برق اضافه شده اند.

جانشین مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در پایان تأکید کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته برای حل مشکلات چندین ساله شهرک عظیمیه فاز نخست پروژه برق‌رسانی به شهرک عظیمیه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در حال اجرا است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگاری) سال 1403 از امروز از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با سفر به دوحه خواستار تقویت همکاری نظامی کشورش با قطر شد.

یک ربع پیش

در این ویدئو یک مزرعه دار پاکستانی را می‌بینید که با لامپ و کارتن یک دستگاه ساده و کوچک جوجه کشی ۱۱ عددی می‌سازد.

9 دقیقه پیش

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های راهسازی در محورهای مختلف مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته 18 کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر 29 کیلومتری کنونی 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

یک ربع پیش

این جشن پیش عروسیِ 3 روزه در قصری مجلل در بزرگ ترین باغ انبه آسیا در شهر "جامناگار" (جام نگار) در گجرات هند برگزار می شود. در این مراسم 3 روزه حدود 2500 پرس غذا برای مهمانان سرو می‌شود.

7 دقیقه پیش

علی‌رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی به‌دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی 62 نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هیئت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

یک ربع پیش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مازوت سوزی در نیروگاه شهید منتظری اصفهان در چند روز اخیر بر اساس تصمیمات ملی شروع و در نتیجه آلودگی هوای اصفهان تشدید شده است.

یک ربع پیش

منوچهر والی زاده دوبلور معروف ایرانی روز گذشته به علت بیماری در بیمارستان بستری شده است.

یک ربع پیش

متخصصان حوزه سلامت تاکید می‌کنند که ایران هنوز جزو کشورهایی نیست که با سونامی سرطان مواجه شده باشد و با اصلاح سبک زندگی، تغذیه سالم و ورزش منظم می‌توان از ابتلا به نیمی از سرطان‌ها پیشگیری کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...