خبرگزاری ایسنا |
5 روز پیش

کشف بیش از ۴۱ کیلوگرم تریاک در لرستان ایسنا

کشف بیش‌ از ۴۱ کیلوگرم تریاک در لرستان

ایسنا/لرستانفرمانده انتظامی لرستان از دستگیری ۲ سوداگر مرگ و کشف بیش از ۴۱ کیلوگرم تریاک در استان خبر داد.

یحیی الهی اظهار کرد: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی حمل مقادیری مواد مخدر توسط دو سوداگر مرگ با دو دستگاه سواری در پوشش جابجایی مسافر از استان‌های جنوبی به شهرستان‌های همجوار، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان چگنی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه در محورهای مواصلاتی لرستان مستقر و با شناسایی دو دستگاه سواری مربوطه آن‌ها را در آزاد راه پل زال متوقف کردند.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: در بازرسی از این خودروها مقدار ۴۱ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک که بصورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

الهی با اشاره به دستگیری دو سوداگر مرگ در این رابطه، بیان کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاق مواد مخدر از اولویت‌های اصلی پلیس است و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-سوادکوهی سومین طلایی کشتی آزاد در قونیه : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-راهیابی سه ملی پوش کشورمان به مرحله نهایی مسابقات اسکی روی آب قهرمانی آسیا : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-یارانه مرداد ماه امشب واریز می‌شود : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-رییس جمهور: امروز تولید مساله اصلی کشور است : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-تالار مرکزی کرمان آبانماه امسال افتتاح می‌شود/ تکمیل فاز دوم موزه هنرهای معاصر کرمان : وزیر فرهنگ در نخستین روز برنامه های سفر استانی دولت مردمی به استان کرمان خبر داد؛ :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-فیلم/ معاون رئیس‎ جمهور: نماینده خبرنگاران در دولت برای رفع مشکل مسکن آنها هستم : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-کرمان بهشت معادن ایران است/ با وجود ظرفیت‌های متنوع، فقر و محرومیت در استان پذیرفتنی نیست : دکتر رئیسی در بدو ورود به استان کرمان: :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-سید کاظم سجادی حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی ندارد : روابط عمومی وزارت امور خارجه: :

نیم ساعت پیش

​​​​​​​ابتهاج متولد ششم اسفند 1306 خورشیدی و از افتخارات ایران و بخصوص استان متمدن گیلان بود. بخشی از تحصیلاتش را در رشت و قسمتی را در دبیرستان تمدن تهران گذراند. در سال 1318 با شعر و موسیقی مأنوس می‌شود و در مهرماه 1325 نخستین دفتر شعرش به نام «نغمه‌ها» را با مقدمه حمیدی شیرازی در بنگاه انتشارات طاعتی رشت منتشر می‌سازد. در سال 1327 با شهریار و ابوالحسن صبا و پس از آنها با نادر‌پور آشنا می‌شود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...