ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

رئال مادرید گواردیول را به هر قیمتی نمی خواهد ورزش سه

کد خبر : 1873335 |10 اسفند 1401 ساعت 21:49 |39.1K بازدید |7دیدگاه

رئال مادرید گواردیول را به هر قیمتی نمی‌خواهد

برخی رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند رئال مادرید امیدهای خود را به جذب یوشکو گواردیول از دست داده و به جای او آنتونیو سیلوا، مدافع جوان بنفیکا، را هدف گرفته است.

رئال مادرید گواردیول را به هر قیمتی نمی‌خواهد

به گزارش "ورزش سه"،یوشکو گواردیولمدافع جوان کروات باشگاهلایپزیشاست. او در جام جهانی قطر با پیراهن تیم ملی کشورش درخشید و موردتوجه باشگاه‌های بزرگ دنیا و به خصوصرئال مادریدقرار گرفت. اما برخی گزارش‌ها حاکی است رئال بعد از تماس‌هایی که با لایپزیش شده امید خود را به جذب او از دست داده است.

این گزارش‌ها حاکی است رئال حالا آنتونیو سیلوا، دفاع وسط 19سالهبنفیکا، را هدف گرفته است. سیلوا برای رئال ارزان‌تر از گواردیول تمام خواهد شد و لوس بلانکوس در حال حاضر او را به عنوان گزینه دوم در نظر گرفته و اگر امیدهایش به جذب گواردیول کاملا از دست برود با شروع تابستان مذاکره با بنفیکا را به صورت جدی آغاز خواهد کرد.

1807359

روزنامه پرتغالی رکورد این گزارش‌ها را تایید کرده و می‌گوید به اخباری دست یافته که نمایندگان رئال مادرید درباره این دفاع وسط جوان از بنفیکا پرس‌وجو کرده‌اند.

به نظر می‌رسد رئال مادرید برای جوان‌سازی ترکیب خود برنامه‌ای با حوصله را در پیش گرفته است. از جمله خریدهای جدید رئال که همگی ستاره‌هایی جوان بوده‌اند می‌توان به وینیسیوس جونیور، رودریگو، اورلین شوامنی و ادواردو کاماوینگا اشاره کرد که همگی در حال حاضر از بازیکنان اصلی آنچلوتی به حساب می‌آیند.

گواردیول و سیلوا هر دو مدافعانی جوان هستند، اما به نظر می‌رسد سرسختی باشگاه آلمانی لایپزیش و قیمت بالایی که روی این ستاره کروات گذاشته ممکن است رئال را از جذب او منصرف کند.

1807361
رئال مادریدرئال مادرید
بنفیکابنفیکا
تیم ملی کرواسیتیم ملی کرواسی
نقل و انتقالات اروپا
لایپزیشلایپزیش
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی جام جهانی
یوشکو گواردیولیوشکو گواردیول
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...