فراهم سازی زمینه حضور حداکثری روستائیان در انتخابات اسفند ماه all tv logo

فراهم سازی زمینه حضور حداکثری روستائیان در انتخابات اسفند ماه
خوزستاناهواز

صالح زاده فرماندار شادگان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طی ۴۵ سال در همه زمینه‌ها پیشرفت‌های چشمگیری داشته است، مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با تکیه بر اسلام ناب محمدی (ص) و نظام را حفظ کرده اند.

به گفته او دهیاران با اقدامات خوب و با تبیین دستاورد‌های این انقلاب جهت ایجاد امید آفرینی در بین مردم در سطح روستا‌ها تلاش کنند.

فرماندار شادگان بر لزوم زمینه حضور حداکثری روستائیان در انتخابات اسفند تاکید کرد وگفت: دهیاران نسبت به آگاه‌سازی جامعه روستایی جهت دعوت از مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات تمام تلاش خود را به کار گیرند.

صالح زاده ادامه داد: دهیاران در بیشتر عرصه‌ها در کنار مجموعه ادارات شهرستان حاضر هستند و بعنوان بازوی توانمند دولت در سطح روستا‌ها انتظار می‌رود در برگزاری رویداد مهم انتخابات پیش رو همکاری کنند.

فرماندار شادگان همچنین عملکرد و فعالیت‌های صورت گرفته توسط دهیاران و شورا‌های سطح شهرستان بسیار مطلوب ورضایت بخش دانست و گفت: نتیجه تلاش و زحمات دهیاران در رضایتمندی مردم بسیار مهم و تاثیر گذار است.

باشگاه خبرنگاران جوانخوزستاناهواز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های راهسازی در محورهای مختلف مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته 18 کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر 29 کیلومتری کنونی 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

یک ربع پیش

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس: جامعه ما همواره با تهدیدات بسیار زیادی از طرف مستکبرین جهان مواجه بوده است و ایستادگی و جهاد تبیین توسط خانواده‌های شهدا باطل‌السحر تهدیدات و توطئه‌های دشمن است.

یک ربع پیش

منوچهر والی زاده دوبلور معروف ایرانی روز گذشته به علت بیماری در بیمارستان بستری شده است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با سفر به دوحه خواستار تقویت همکاری نظامی کشورش با قطر شد.

یک ربع پیش

در نشست کنگره ملی چین این کشور بودجه نظامی خود را افزایش داده و همچنان با استقلال تایوان مخالفت کرد.

10 دقیقه پیش

کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگاری) سال 1403 از امروز از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

یک ربع پیش

آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی اعلام کرد که اسرائیل کارمندان این آژانس را به بدترین شکل ممکن شکنجه کرده تا از آنها درباره همکاری با حماس اعتراف اجباری بگیرد.

یک ربع پیش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مازوت سوزی در نیروگاه شهید منتظری اصفهان در چند روز اخیر بر اساس تصمیمات ملی شروع و در نتیجه آلودگی هوای اصفهان تشدید شده است.

یک ربع پیش

علی‌رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی به‌دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی 62 نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هیئت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

یک ربع پیش

بیشتر...