خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

پانزدهمین نمایشگاه قرآن عترت خوزستان گشایش یافت تسنیم


پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان گشایش یافت

پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش یافت.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز اهواز، پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان شامگاه چهارشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش یافت، مجید منادی در اینآیین، اظهار داشت: استان خوزستان استانی قرآنی است.

وی در ادامه با بیان اینکه امیدواریم در سال جاری با همگرایی که در دستگاه‌های فرهنگی وجود دارد شاهد آثار به‌روز، هنرمندانه و جدید با محتوای قرآنی باشیم، اظهار داشت: از جمله اولویت‌های مهم اداره کل در سال جاریتعامل بین هنرمندان و فعالان قرآنی، تمرکز بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری با محتوای قرآنی برای انتقال معارف عظیم قرآن به جواناناز جمله اولویت‌های مهم اداره کل ارشاد اسلامی خوزستاناست.

منادی با اشاره به اینکه تولید محصولات هنری با محتوای قرآنی قله و اوج اقدام‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان است، گفت: تعامل بین قرآن‌پژوهشان و فعالان قرآنی با هنرمندان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد، از این روپیوند بین فعالان قرآنی و هنرمندان که هنر به عنوان ودیعه الهی در اختیار آن‌ها است باید محکم‌تر و بیشتر شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فعالان قرآنی خواست محتوای قرآنی مناسب برای نیاز امروز جامعه را تولید کنند و در اختیار هنرمندان قرار دهند تا فعالیت‌های فرهنگی و هنری مختلفی در سال جدید شکل گیرد.

وی تقویت فعالیت‌های قرآنی را محک و معیار سنجش اقدام‌های سال جاری دانست، بیان کرد: تلاش‌ها و اقدام‌های مختلف برای برگزاری پانزدهمین نمایشگاه قرآن در استان انجام شد. این نمایشگاه در حد توان و ظرفیتی که موجود بود برپا کردیم تا مردم با فعالیت‌های و شخصیت‌های قرآنی استان آشنا شوند.

به گزارش تسنیم، پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان روز چهارشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش یافت و به مدت پنج روز پذیرای علاقه‌مندان به حوزه قرآن و عترت است.

انتهای پیام/735/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه موقت بیرجند گفت: عملیات وعده صادق، اقدام مشروع، دفاعی، حکیمانه، به موقع و سنجیده رزمندگان نظام اسلامی بود.

نیم ساعت پیش

امام جمعه شیراز گفت: در رابطه با مسئله اسراییل و عملیات ارزشمند وعده صادق بحثمان این بود که ما نیز حق دفاع مشروع داریم بیش از آن هم هدفگذاری نکرده بودیم.

نیم ساعت پیش

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: تصادف موتورسیکلت و خودروی پژو در کلاله دو کشته برجای گذاشت.

یک ربع پیش

امام جمعه زاهدان گفت: عملیات وعده صادق یک تغییر در مبادلات بین المللی ایجاد کرد و حال یا باید سازمان‌های بین‌المللی به حق کشورهایی که خارج از چارچوب آن‌ها هستند رسیدگی و یا اینکه خود کشورها به پا خیزند و از حق خود دفاع کنند.

یک ربع پیش

سعدی شیرازی؛ شاعری که به سفر‌های متعددی پرداخت و در آثار خود به بسیاری از این سفر‌ها اشاره کرده است.

یک ربع پیش

خطیب جمعه خرمشهر در واکنش به پیروزی اخیر ایران و تنبیه صهیونیست از رزمندگان اسلام قدردانی کرد.

نیم ساعت پیش

ناسا به‌ تازگی به مأموریت پهپاد «سنجاقک» برای حضور در بزرگ‌ترین قمر سیاره زحل چراغ سبز نشان داده است.

یک ربع پیش

امام جمعه انار گفت: عملیات غرور آفرین و شگفتی ساز وعده صادق، یک عملیات تنبیهی و یک واکنش حداقلی به دشمن صهیونیستی بود.

نیم ساعت پیش

کپک‌ها برای سلامت بدن انسان بسیار مضر هستند بنابراین باید آن‌ها را با روشی اصولی و صحیح با ماده‌ای مناسب از بین ببرید.

یک ربع پیش

بیشتر...