ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

ایرادهای ازبک ها بعد از تشر کاتانچ لو رفت ورزش سه

تیم فاقد سرعت، بال‌های غیرفعال و مهاجم تنها

ایرادهای ازبک‌ها بعد از تشر کاتانچ لو رفت

تیم ملی ازبکستان در حالی به مصاف ایران خواهد رفت که شکست در این بازی به منزله از دست رفتن صدرنشینی خواهد بود.

ایرادهای ازبک‌ها بعد از تشر کاتانچ لو رفت

به گزارش "ورزش سه"، سرکو کاتانچ، سرمربیتیم ملی ازبکستان، در اولین تمرین تیمش بعد از برد مقابل ترکمنستان خطاب به بازیکنانش گفت ممکن است زمین چمن ترکمن‌ها باعث شده باشد تا در نیمه اول ضعیف بازی کنند اما نمی‌شود مقابل ایران اینطوری بازی کرد. او در همان تمرین از بازیکنانش خواست تمرکز بیشتری در تمرینات داشته باشند و بیشتر تلاش کنند. کاتانچ همچنین از بازیکنانش خواست در جریان بازی سریع‌تر تصمیم بگیرند و سریع‌تر پاس بدهند.

او همچنین در بخشی از صحبت‌هایش گفت:«می‌بینم که آهسته راه می‌روید. در طول بازی نمی‌توانید آهسته حرکت کنید، باید سریع تصمیم بگیرید. این با آموزش شروع می‌شود. ما به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. من می‌دانم که همه پدر و مادر دارند اما ما حرفه‌ای هستیم. توجه، ما با توجه کار می‌کنیم. ما شانس خوبی برای کسب یک نتیجه مثبت داریم. ایران را شکست خواهیم داد. این تنها با بازی با هم و بازی فشرده به دست می‌آید. اگر کمی تمرکزمان را از دست بدهیم، مشکل ایجاد می‌شود.»

این صحبت‌های کاتانچ مورد توجه هواداران فوتبال در ازبکستان قرار گرفته است. یکی از آنها درباره مشکلات فنی تیم ملی کشورش نوشته:«کاتانچ خیلی درست صحبت کرد. بازی گاهی می‌افتد اما سرعت بالا باید حفظ شود. تیم ما عمدتا از بازیکنان تکنیکی تشکیل شده و خط هافبک ما قوی است. بنابراین با این بازیکنان، بازی با توپ و پاس دادن مفیدتر خواهد بود و بهتر است تا حد امکان سعی در تیکی تاکا داشته باشید. من معتقدم که محکم نگه داشتن مرکز زمین و کنترل توپ نتیجه خواهد داد.»

این هوادار تیم ملی ازبکستان همچنین نوشته:«باید کناره‌ها را از بال‌ها کم کنیم. چون اگر ببینیم بسیاری از کناره‌های ما با حضور بال‌ها بی‌اثر و ضریب مفید آن پایین است. اینطوری خیلی از حملات تلف می‌شوند و توپ از دست می‌رود. ضمنا این به حریف فرصت می‌دهد تا توپ را بگیرد و ضدحمله بزند. اینطوری زمان را از دست می‌دهیم. مهاجم نوک ما هم اکثراً تنهاست. بنابراین هنگام حمله از جناحین گلزنی برای او مشکل می‌شود و باید به مرکز یا عقب پاس بدهد.»#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه استقلال اعلام کرد که اعضای این تیم مصاحبه‌ای را پس از بازی با فولاد انجام نداده‌اند.

1 ساعت پیش

با معاینات پزشکی صورت گرفته مشخص شد که قرنیه چشم ایمان سلیمی مشکلی ندارد و تاری دید او هم برطرف می‌شود.

1 ساعت پیش

بازی این هفته میلان برابر نیوکسل از اهمیت بسیار زیادی برای استفانو پیولی برخوردار است.

1 ساعت پیش

منچستریونایتد قصد دارد پیشنهاد معاوضه جیدون سانچو، ستاره ناکام این تیم، با رافینیا را با بارسلونا مطرح کند.

1 ساعت پیش

روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا، نتوانسته است در این فصل انتظارات را از خودش برآورده کند.

1 ساعت پیش

حبیب اخلاقی دارنده 2 مدال برنز جهان و مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی بعنوان مدیر تیم‌های کشتی فرنگی استان تهران منصوب شد.

1 ساعت پیش

میچل بعد از برتری 4-2 برابر بارسلونا گفت که یکی از مزیت‌های تیمش نسبت به بارسا فشار و توقعات بسیار کمتر است و به همین خاطر دوست ندارد جای ژاوی باشد.

1 ساعت پیش

مقتدرترین صدرنشین فوتبال اروپا (باورنکردنی ولی واقعی) شب گذشته برابر بارسا نمایشی قهرمانانه داشت. بارسا در لالیگا و در خانه چنین تحقیری را به یاد ندارد.

1 ساعت پیش

چهار مصدوم رئال مادرید روند مثبتی را طی می‌کنند و بازگشتشان نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. همه آنها شاید برای نیمه نهایی سوپرجام مقابل اتلتیکو نیز آماده باشند.

1 ساعت پیش

بیشتر...