خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

جانشین مطهری در پرسپولیس خارجی است رضوی

جانشین مطهری در پرسپولیس خارجی است
به گزارشخبرگزاری رضوی، یک منبع مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیسخبر داده که جانشین حمید مطهری در این باشگاه به طور یقین خارجی خواهد بود.
این در حالی است که در هفته‌های اخیر اسامی مختلفی از مهدی مهدوی کیا تا مجتبی سرآسیایی برای دستیاری یحیی گل‌محمدی به گوش رسیده است.
با این وجود یحیی گل‌محمدی برنامه ای برای استفاده از دستیار ایرانی به عنوان کمک اول خود ندارد و مشغول بررسی گزینه‌های خارجی است. به تازگی په په لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی که سابقه حضور در تیم‌های نساجی و گل گهر را دارد جانشین مظاهر رحیم‌پور در کادر فنی پرسپولیس شده است. این مربی بدنساز اسپانیایی ظاهرا با پیشنهاد حمید مطهری به پرسپولیس رفت درحالی که این دومی خودش با نساجی مازندران به عنوان سرمربی قرارداد بست.
حالا شنیده می‌شود یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفته است دستیار اول خودش را نیز از میان گزینه‌های خارجی انتخاب کند و گویا روی دو مربی دچار تردید شده است. ظاهرا یکی از این دو مربی اسپانیایی و دیگری پرتغالی است و قرار است از میان این دو یکی به عنوان جانشین حمید مطهری در پرسپولیس معرفی و مشغول به کار شود.
نکته قابل تأمل در مورد کادرفنی پرسپولیس جدایی ۴ عضو این کادر در فصل جدید است. ابتدا داوود فنایی پس از هجمه‌های فراوان نسبت به افت حامد لک و عملکرد ضعیف گلرهای پرسپولیس در فصل گذشته از این تیم جدا شد. سپس مظاهر رحیم‌پور که در نیم فصل لیگ نوزدهم به همراه یحیی‌گل‌محمدی و سایر اعضای کادرفنی از شهرخودرو راهی پرسپولیس شد پس از انتقادات فراوان در یک سال اخیر،به همکاری خود با یحیی و باشگاه پرسپولیس پایان داد. نفر بعدی هم حمید مطهری بود که با پیشنهاد نساجی مازندران مواجه شد و تصمیم گرفت به عنوان سرمربی و با این تیم شمالی به فعالیت خود در عرصه فوتبال ادامه دهد. همچنین شنیده می‌شود همکاری مهرداد خانبان آنالیزور پرسپولیس نیز با این تیم به اتمام رسیده و او در تیم ملی قرار است بار دیگر با دراگان اسکوچیچ همکاری کند. ماندن یا رفتم او هم در گروی تصمیم یحیی گل‌محمدی است.
با این وضعیت یحیی گل‌محمدی باید دنبال چند مربی دیگر برای تکمیل پازل کادر فنی خود در فصل جدید باشد. تصمیمی که خیلی هم می‌تواند برای فصل آینده تعیین کننده باشد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از آتش گرفتن یک دستگاه سواری بنز در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

2 ساعت پیش

فارس نوشت : وحیدی گفت:کسانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند حضورشان از این به بعد غیر قانونی است و با آن ها برخورد خواهد شد.

2 ساعت پیش

دولت رئیسی در حالی کشور را ظرف 8 ماه بدون استقراض اداره کرد که کسری بودجه در دولت روحانی، 8 برابر شد.

2 ساعت پیش

پس از سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس، سرنشینان لنج‌ها و قایق‌های محلی وحشت کردند. در مقابل چشمان حیرت‌زده آن‌ها قطعات هواپیما و پیکرهای متلاشی شده مسافران آن فرو می‌ریخت و آبی دریا را قرمز می‌کرد.

2 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: در مرزهای کردستان مشکلی نداریم، بعضا شرارت‌های بسیار پراکنده‌ای وجود دارد که نیروهای مسلح هم از زمین و هم از هوا مشغول فعالیت هستند و امنیت پایداری در منطقه حاکم است.

2 ساعت پیش

سه فیلم «تی‌تی»، «پیتوک» و «بازیوو» به زودی روی پرده سینما‌ها می‌روند.

2 ساعت پیش

سازمان هواشناسی با هشدار بارش‌های رگباری در برخی استان‌ها و احتمال اختلال در کمک‌رسانی به مناطق زلزله‌زده از کاهش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در نیمه شمالی خبر داد.

2 ساعت پیش

هشت سال داشت که برای برداشتن آب از آب‌ بند غرق شد. این حکایت یکی از ده‌ها کودکی است که در اصطبل و گاوداری زندگی می‌کنند. نه آب دارند نه برق. جایی که تا مرکز شهر اصفهان کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

2 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به هدف گذاری ها و اقدامات اخیر ستاد امر به معروف ، انتقاد تندی مطرح کرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...