نرخ کرایه تاکسی اتوبوس در آستانه ماه مهر افزایش نمی یابد all tv logo

نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در آستانه ماه مهر افزایش نمی‌یابد
چهارمحال و بختیاریشهرکرد

مهرداد میرزاییان رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد با اشاره به عدم افزایشنرخ کرایهتاکسی و اتوبوس در آستانه ماه مهر گفت: با توجه به بازگشایی مدارس کرایه تاکسی و اتوبوس‌ها هیچگونه افزایشی ندارد و بر اساس نرخ کرایه قبلی است.

وی افزود: تعرفه خدمات شرکت‌های سرویس مدارس در کارگروه ماه ۱۸ کارشناسی و با حضور مسئولین مصوب و به تمامی شرکت‌های سرویس مدارس، آموزش و پرورش و مدارس ابلاغ شده است.


بیشتر بخوانید

  • افزودن ۱۰ دستگاه خودرو به ناوگان شهرداری شهرکرد

میرزاییان اضافه کرد: تمامی شرکت‌های سرویس مدارس موظفند نرخ‌نامه را در اختیار اولیا قرار دهند و درصورت مشاهده تخلف یا شکایت از سوی شهروندان در نرخ‌های دریافت شده کمیته تخلفات و کمیته انضباطی که متشکل از نمایندگانی از وزارت کشور، شورای شهر، شهرداری و نمایندگان تاکسی‌ها هستند و کمیته تشکیل و با حضور شاکی رای ابلاغ می‌شود.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید این سازمان موظف است نقص فنی اتوبوس‌ها را رفع کند که در این راستا به بخش خصوصی اجازه تعمیرات داده شده است که علت کمبود اتوبوس در این مدت در سطح شهر به دلیل تعمیرات ناوگان بوده است.

میرزاییان با بیان اینکه تجهیز تاکسی‌ها به کارت‌خوان به رانندگان ابلاغ شده است، تاکید کرد: تمدید پروانه فعالیت منوط به استفاده از این دستگاه است، اما مشکلی در این زمینه وجود دارد با توجه به کم بودن تراکنش‌ها همکاری لازم از سوی بانک برای کارتخوان صورت نمی‌گیرد، که پیگیری‌ها برای رفع این مشکل درحال انجام می‌باشد.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی در دستور کار این سازمان قرار دارد گفت: در حال حاضر مصرف برق الکتروموتورهای بسیاری از صنایع بیشتر از استاندارد است.

نیم ساعت پیش

تعبیر خواب گندم از نظر امام صادق را در زیر بخوانید.

یک ربع پیش

تاتنهام در بازی بزرگ هفته هفتم لیگ جزیره از سد لیورپول گذشت.

یک ربع پیش

رئال مادرید با پیروزی مقابل خیرونا به صدر جدول لالیگا رسید.

یک ربع پیش

ظهر روز گذشته هفتم مهرماه، مرگ مشکوک زن جوانی با ضربات چاقو در خیابانی در محله تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

یک ربع پیش

مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کازرون از آغاز طرح برق‌رسانی به محوطه تنگ چوگان مجموعه جهانی بیشاپور در این شهرستان خبر داد.

14 دقیقه پیش

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: رویداد‌های متناسب با شرایط ناشنوایان در برنامه‌های شهری در دستور کار شهرداری یزد قرار گیرد.

یک ربع پیش

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از ابلاغ معافیت مالیات و عوارض ارزش افزوده تولیدات صنایع دستی داخلی خبر داد.

یک ربع پیش

فرماندار سامان از تامین ۵۸ هکتار زمین برای ایجاد مجتمع دامداری شهرستان سامان خبر داد..

یک ربع پیش

بیشتر...