اکونا پرس |
2 ماه پیش

تشدید بحران انسانی در غزه پس از نقض آتش بس

تشدید بحران انسانی در غزه پس از نقض آتش بس

برنامه "غزه تحت حمله" GAZA UNDER ATTACK شبکه پرس تی‌وی تشدید بحران انسانی در غزه پس از نقض آتش‌ بس را بررسی می‌کند.

تشدید بحران انسانی در غزه پس از نقض آتش بس
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیمعاونت برون مرزیرسانهملی، برنامه این هفته "غزه تحت حمله" در گفت‌وگو با کارشناسان تشدید بحران انسانی درغزهپس از نقض آتش بس و از سرگیری حمله‌های اسرائیل را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.

نیل ناصر، روانشناس و اجتماعی ازلندنو حسنین جعفر، فعال عدالت اجتماعی کارشناسان این هفته "غزه تحت حمله" هستند و درباره موضوع مورد بحث برنامه صحبت می‌کنند.

کارشناسان برنامه به این موضوع اشاره می‌کنند که با از سرگیری عملیات نسل‌کشی اسرائیل، به ساکنان غزه حتی زمان کافی برای دفن مردگان خود داده نمی‌شود، به بررسی آثار روانی این حملات بر مردم و به ویژهکودکانمی‌پردازند.

نیل ناصر و حسنین جعفر همچنین بر این موضوع تاکید می‌کنند که اکنون روشن شده است واقعاًتجاوزاسرائیل به غزه ربطی بهحماسندارد ورژیم صهیونیستیبه وضوح یک طرح بزرگتر و برنامه گسترده‌تری را برای ارتکاب نسل‌کشی از پیش در سر داشته است.

کارشناسان برنامه همچنین واکنش‌های جهانی را به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مقاومت و مردمفلسطینمورد نقد و بررسی قرار می‌دهند.

برنامه «غزه تحت حمله» امروز ساعت ۲۳:۳۰ و بازپخش روز بعد ساعت ۱۲:۳۰ روی آنتن خواهد رفت.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/150123این برنامه را در وب سایت شبکهپرس تی ویمشاهده کنند.

شبکه پرس تی‌وی در "۱۰ دقیقه" نقش ماشین تبلیغاتی غرب در توجیه جنایات رژیم صهیونیستی را بررسی می‌کند.

شبکه پرس تی‌وی در "۱۰ دقیقه" گرفتار آمدن اسرائیل در باتلاق غزه را زیر ذره‌بین می‌برد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس برآوردهای شبکه خبری NBC دونالد ترامپ، نامزد اصلی حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴، رقیب خود، نیکی هیلی، سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل را در گردهمایی کنگره جمهوری خواهان میشیگان شکست داده و تقریباً ۹۸ درصد از آرا را به دست آورده است.

نیم ساعت پیش

بازیکن خارجی و تازه وارد تیم فوتبال سپاهان با عملکردش تجربه ناکام مورایس در خریدهای خارجی را یادآوری کرد.

1 ساعت پیش

تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه وارد یکصدوچهل‌ونهمین روز پیاپی خود شده است که در اولین ساعت بامداد منازل مردم در مناطق مختلف به شدت بمباران شد که شهادت شمار دیگری از مردم بیگناه از جمله چند کودک را به دنبال داشته است.

1 ساعت پیش

فولکس‌واگن پیش‌بینی کرد رشد فروش در سال ۲۰۲۴ کند خواهد شد و با پیوستن به رقبا نسبت به چشم‌انداز ضعیف اقتصادی، افزایش رقابت و هزینه‌های بالاتر هشدار داد.

1 ساعت پیش

زعفران یکی از انواع ادویه های گران قیمت در سراسر جهان است که خواص بسیار زیادی برای سلامتی بدن دارد، برای آشنایی بیشتر با خواص و مضرات زعفران در ادامه باما همراه باشید.

2 ساعت پیش

ناسا برنامه مهمی را برای آوردن نمونه‌های مریخ به زمین دارد اما یک گزارش جدید حاکی از آن است که چالش‌های بزرگی بر سر راه این برنامه قرار دارد و باید ابتدا به آنها رسیدگی شود.

1 ساعت پیش

داده‌های اداره آمار اندونزی نشان داد انتظار می‌رود تولید برنج اندونزی در دوره برداشت از ژانویه تا آوریل ۱۷.۵۲ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یابد که تحت تأثیر آب‌وهوای خشک است که کاهش ۱.۳۹ درصدی را به همراه داشت.

2 ساعت پیش

منابعی در رهبری مقاومت فلسطین جزئیات بیشتری درباره مذاکرات آتش‌بس در غزه ارائه کردند که قرار است از فردا (یکشنبه) در قاهره از سر گرفته شود.

2 ساعت پیش

آخرین بازی از روز دوم هفته بیست‌وچهارم بوندسلیگا با پیروزی اشتوگارت مقابل ولفسبورگ به پایان رسید.

2 ساعت پیش

بیشتر...