ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

هاشمی نسب: تا حق حقوقم را ندهند، به تمرین می روم ورزش سه

کد خبر : 1873220 |10 اسفند 1401 ساعت 11:20 |75.1K بازدید |44دیدگاه

سر فرصت صحبت‌های زیادی خواهم داشتم

هاشمی‌نسب: تا حق و حقوقم را ندهند، به تمرین می‌روم

مربی تیم فولاد گفت که اگر مدیران بخواهند مثل جواد نکونام او را تحت فشار بگذارند که استعفا بدهد، بدانند که وی اهل استعفا نیست.

هاشمی‌نسب: تا حق و حقوقم را ندهند، به تمرین می‌روم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مهدی هاشمی نسب مربی تیمفولاددرباره اینکه با انتخاب کادر فنی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان از این تیم جدا شده است یا نه، گفت: من همچنان در خدمت فولاد هستم. علیرضا منصوریان دوست خوب من است، اما تا تکلیف حق و حقوقم مشخص نشود، در خدمت فولاد خواهم بود.

وی در مورد اینکه آیا امروز در بازی فولاد خوزستان مقابل ملوان بندر انزلی روی نیمکت حضور پیدا می‌کند یا خیر، تصریح کرد:مسئولان فولاد دو روز به من مرخصی داده‌اند تا در این بازی حضور نداشته باشم، اما از فردا در تمرینات شرکت می‌کنم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه در زمان مناسب حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت، خاطرنشان کرد: به باشگاه فولاد تعهد داده‌ام که مصاحبه‌ای انجام ندهم، اما سر فرصت صحبت‌های زیادی خواهم داشتم. اگر حق و حقوق من را دادند، تشکر می‌کنم، در غیر این صورت اگر بخواهند مثل جواد نکونام من را تحت فشار بگذارند که استعفا بدهم، بدانند که من اهل استعفا نیستم.

هاشمی‌نسب راجع به اینکه چه اتفاقی افتاد که در قطر به جای او، حمید رجبی به‌عنوان سرمربی موقت انتخاب شد، گفت:من دنبال سرمربیگری نیستم. در قطر پیشنهاد دادند و اعضای کادر فنی نیز لطف داشتند و گفتند به عنوان بزرگ‌تر تیم حضور داشته باشم. من با نکونام جدا از کار، رفاقت دارم.

وی درباره انتخاب منصوریان به‌عنوان سرمربی جدید فولاد گفت:علی (منصوریان) دوست خوب من است و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

مهدی هاشمی نسب
فولادفولاد
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

فولادفولاد

مشاهده برنامه و نتایج فولاد، بازی بعدی فولاد و ویدئو خلاصه بازی های فولاد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...