خبرآنلاین |
1 ماه پیش

توضیحات تکمیلی درباره انفجارها در آسمان اصفهان تبریز خبرآنلاین

توضیحات تکمیلی درباره انفجارها در آسمان اصفهان و تبریز

از ساعاتی قبل خبر انفجار در آسمان اصفهان منتشر شد و خبرگزاری های فارس و مهر و زیرنویس شبکه خبر به آن پرداختند و ویدیوهای بسیاری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، ساعاتی پس پخش تصاویر ویدیویی از آسمان اصفهان، خبرگزاری های مختلف از جزئیاتی در این باره اطلاع رسانی کردند. ابتدا فارس،مهر و صدا و سیما از شنیده شدن انفجارها گفتند و سپس خبرگزاری ایرنا از به کار افتادن سامانه ضدهوایی خبر داد. سپس چند ثانیه از لغو پروازها در کشور خبر داد و همزمان رسانه‌های آمریکایی اخبار عادی خود را قطع و به ماجرای ویدیوها از آسمان اصفهان اخباری رفتند اما همچنان خبری رسمی در این باره و علت اتفاقات رخ داده مخابره نشده است.

توضیحات تکمیلی درباره انفجارها در آسمان اصفهان و تبریز

تنها حسین دلیریان سخنگوی سابق سازمان فضایی کشور در توییتی از سرنگونی چند ریزپرنده در آسمان کشورمان خبر داد و خبرنگار فارس در اصفهان هم منشاء صداها را از اطراف پایگاه شکاری این شهرستان و احتمالا عملکرد سامانه پدافندی اعلام کرد.

همچنین صداهایی از آسمان تبریز مخابره شد که چند ثانیه منشاء آنها را عملکرد ضدهوایی اعلام کرده است.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

بیشتر...