حفاظت از عرصه های منابع طبیعی در ایام تعطیلات نوروزی all tv logo

حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی در ایام تعطیلات نوروزی
کرمانکرمان

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: در هفده شهرستان شمال استان کرمان در ایام نوروز مامورین پاسگاه‌های ویژه منابع طبیعی بصورت شبانه روزی با هدف حفظ انفال و منابع طبیعی اقدام به گشت و مراقبت کردند.

علیرضا ابوالحسنی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: در هفده شهرستان شمال استان کرمان در ایام نوروز مامورین پاسگاه‌های ویژه منابع طبیعی بصورت شبانه روزی با هدف حفظ انفال و منابع طبیعی اقدام به گشت و مراقبت کردند.

ابوالحسنی بیان کرد: از آنجا که بیشترین تصرفات، تخریب و آتش سوزی در تعطیلات صورت می‌گیرد فرماندهی یگان حفاظت استان با تهیه نقشه نقاط بحرانی و مناطقی که بیشترین تخریب و تصرف را دارد برنامه کشیک شبانه روزی از اواخر سال گذشته تا پایان فروردین سال جاری را به طور ویژه در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: لازم است هم استانی‌های عزیز و طبیعت گردان در صورت مشاهده هرگونه آتش سوزی عرصه‌های منابع طبیعی، تخریب و تصرف اراضی ملی، قاچاق گیاهان دارویی، حفر چاه غیر مجاز در اراضی ملی و ... با شماره ۱۳۹ و ۱۵۰۴ کد امداد جنگل و مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان گزارشات خود را اعلام کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حمله پهپادی مقاومت عراق به جولان اشغالی، فراخوان حماس برای اعتصاب عمومی در کرانه باختری و حمله به رفح  و شهادت 8 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار بامدادی فلسطین اشغالی است.

نیم ساعت پیش

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه بررسی نرخ تعرفه‌های خدمات پرستاری ابلاغ شده بیانگر این است که ارزش این خدمات به میزان قابل توجهی رشد داشته است، گفت: به طور قطع، اجرای تعرفه‌های ترجیحی در مناطق محروم می‌تواند بر ماندگاری پرستاران در این مناطق و افزایش کیفیت خدمات پرستاری اثرگذار باشد.

نیم ساعت پیش

دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک با قبول ۲ شکست پیاپی مقابل پدیده کشتی آمریکا، ناباورانه حضور در المپیک پاریس را از دست داد تا با خاطره ای تلخ از المپیک خداحافظی کند.

1 ساعت پیش

سخنگوی دولت روحانی، در کانال تلگرامی خود نوشت: واقعا من درک نمی‌کنم چگونه است که تا مردم ایران به رغم روایت سازیهای مختلف در مقابله با رژیم اسرائیل، حس خوب و غرورآمیزی پیدا می‌کنند ناگهان جریانی جامعه را به تقابل می‌کشاند.

1 ساعت پیش

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

1 ساعت پیش

دختر قایقران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک موفق به گرفتن سهمیه کانو یک‌نفره نشد.

1 ساعت پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که اسرائیل اقدامی خواهد داشت، اما اقدامی که برای دنیا نمایشی در برابر از بین رفتن اعتبار تاریخی خود داده باشند.

1 ساعت پیش

داده‌های رسمی نشان داد که سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در چین در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۲۶.۱ درصد کاهش یافته است که این امر بر چالش‌های پیش روی مقامات چینی برای بازگرداندن شرکت‌های خارجی تاکید دارد.

1 ساعت پیش

بیشتر...