خبرآنلاین |
2 ماه پیش

صادق بوقی توانست شما نتوانستید ساسی مانکن برود بوق بزند خبرآنلاین

صادق بوقی توانست شما نتوانستید/ ساسی مانکن برود بوق بزند!

کاش قدر صادق‌ بوقی‌ها را بیشتر بدانیم، می‌پرسید چرا؟ این مطلب را بخوانید.

ایرن مهرگان:ماجرا از اینستاگرام شروع شد، «صادقبنا متجدد» معروف به صادق بوقی که در بازار رشت گیلکی می‌خواند و رقص مخصوص به خودش را داشت، گل کرد و به عبارتی ویدئوهای رقص و آوازش وایرال شد.

مرد خوش‌پوش و خوش ذوق رشتی که متولد سال ۱۳۳۲ در رشت است، سال‌ها به عنوان بوقچی و لیدر تیم‌های رشت در ورزشگاه‌های گیلان فعال بوده، به همین دلیل به او لقب «صادق بوقی» داده‌‎اند. او پس از بازنشستگی به شغل ماهی فروشی مشغول شد و گفته می‌شود هم اکنون هم تاکسی دارد و البته در اوقات بیکاری سری به دوستان ماهی فروش خود در بازار رشت می‌زند. در سال‌های اخیر صادق بوقی به صورت خودجوش شروع به رقصیدن و آوازخوانی در بازار رشت کرد و به سرعت در میان مردم محبوب شد.

همه چیز خیلی معمولی پیش می‌رفت تا اینکه خبر رسید حساب اینستاگرام صادق بوقی به دلیل تولید محتوای مجرمانه مسدود شد.

این خبر با واکنش‌های بسیاری همراه شد، از واکنش‌های رسمی در قابل یادداشت و سرمقاله در رسانه‌های کشور تا هشتگ شدن صادق بوقی در شبکه‌های اجتماهی تا ساخت انواع ویدئو با صدا و آواز صادق بوقی.

همه این‌ها همراه بود با ویرال شدن موزیک ساسی مانکن به نام «برادران لیلا» که با نگرانی‌ها از انتشار این موزیک ویدئو و «ترویج ابتذال» و ... همراه بود. اما هنوز یک هفته از انتشار این موزیک ویدئو که پیش‌بینی می‌شد تا مدت‌ها بحث روز شبکه‌های اجتماعی باشد،‌ نگذشته بود که همه چیز از ساسی به صادق بوقی چرخید و عوض شد.

به همین بهانه برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی همین موضوع را بهانه کرده‌اند و معتقدند که کاری که بسیاری از نهادهای فرهنگی کشور برای مقابله با ترویج و انتشار موزیک ساسی مانکن نتوانستند انجام دهند، صادق بوقی با یک موزیک گیلکی انجام داد.

کاش قدر صادق بوقی‌ها را بیشتر بدانیم.

۴۷۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارائه خدمات امدادی در جنوب سیستان و بلوچستان توسط هلال احمر همچنان ادامه دارد.

2 ساعت پیش

کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

8 ساعت پیش

سرپرست شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در پی انتشار خبری مبنی بر کاسبی با صدور معاینه فنی برای خودروهای معیوب توضیحاتی ارائه داد.

7 ساعت پیش

سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از وقوع کولاک برف و بارش باران شدید با خطر سیل و یخزدگی و همچنین وزش باد شدید در چندین استان کشور خبر داد.

1 ساعت پیش

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش جوانان گفت: با طرحی به نام «وصال شیرین» به دنبال ارزان کردن ازدواج هستیم که این طرح تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود و تا هفته ازدواج رونمایی خواهد شد.

1 ساعت پیش

رئیس بخش زلزله‌شناسی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی،‌ گفت: بزرگترین نرخ فرونشست کشور با سالانه ۳۵ سانتیمتر مربوط به کرمان و منطقه بهرمان است.

1 ساعت پیش

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد.

7 ساعت پیش

محاکمه ۲ فرزند معاون اول قوه قضائیه آغاز شد.

6 ساعت پیش

رئیس اورژانس تهران آخرین شمار مصدومان چهارشنبه‌سوری در استان تهران را یک فوتی و ۱۵ مصدوم اعلام کرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...