خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

میزان آرای همه داوطلبان در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا مارگون اعلام شد ایسنا

میزان آرای همه داوطلبان در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون اعلام شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمدمیزان آرای همه داوطلبان انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون اعلام شد.

به گزارش ایسنا، با شمارش آرا مشخص شد از حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون، «محمد بهرامی سیف آباد» منتخب مردم این شهرستان شده است.

براساس اعلام فرمانداری بویراحمد، تعداد برگه‌های رای صحیح در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون ۱۸۸ هزار و ۴۵۲ برگه بوده است.
میزان آرای هر کدام از داوطلب این حوزه انتخابیه به این شرح است:
۱_ محمد بهرامی سیف آباد ۷۱ هزار و ۷۴۷ رای معادل ۳۸.۰۷ درصد آرا
۲_ مهدی روشنفکر ۶۳ هزار و ۸۷۰ رای معادل ۳۳.۸۹درصد آرا
۳_ نادر منتظریان ۴۱ هزار و ۴۱۳ رای معادل ۲۱.۹۸ درصد آرا
۴_شیرعلی خرامین پنج هزار و ۳۳۷ رای معادل ۲.۸۳ درصد آرا
۵_نستهن مقدم دو هزار و ۵۶۶ رای معادل ۱.۳۶درصد آرا
۶_رضا بازیار منصورخانی یک هزار و ۵۱۷ رای
۷_ شهناز ملکی کریک ۷۲۷ رای
۸_علی آراوند ۵۵۷ رای
۹_ میثم روزستان ۱۲۱ رای
۱۰_ سید مهدی موسوی پور ۱۰۴ رای
۱۱_علی محمد اسلامی تلخسرو ۱۰۴ رای
۱۲_ رحیم سبحانی‌زاده ۹۱ رای
۱۳_مهران معصومی ۸۳ رای
۱۴_ محبوبه محرابی ۶۲ رای
۱۵_ محمد ابراهیم مجاهد ۳۶ رای
۱۶_ سید روح الله ارجمند ۲۸ رای
۱۷_ رضا امیدی پور ۲۴ رای
۱۸ _داریوش رستخیز ۲۳ رای
۱۹_ علی محمدی نصرآباد ۲۲ رای
۲۰_مجید مسعودفر ۲۰ رای

گفتنی است که استان کهگیلویه و بویراحمد با سه حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده، حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون و حوزه انتخابیه گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی دارای سه کرسی است.

یادآور می‌شود که استان کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ را کسب کرده است، ۵۸۳ هزار و ۹۸۴ رأی دهنده در سطح استان داشتیم که ۳۷۵هزار و ۴۷۷نفر معادل ۶۴.۲۷ درصد در انتخابات شرکت کرده و رأی دادند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نخستین صادرات ریلی افغانستان شامل 1100 تُن سنگ معدنی از طریق خطوط ریلی ایران به ترکیه فرستاده شد.

یک ربع پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

13 دقیقه پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ابهت پلید و پوشالی رژیم صهیونیستی با عملیات وعده صادق شکست، گفت: این اقدام نشان داد که ایران در قبال حفظ تمامیت ارضی خود با کسی تعارف ندارد.

14 دقیقه پیش

دختر نوجوانی که هدف آدم‌ربایی قرار گرفته بود، توسط تیم جنایی آزاد شد و آدم‌ربا به چنگال قانون افتاد.

یک ربع پیش

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران از آمادگی نهاد وکالت برای همکاری با دولت در دو محور آموزشی و پژوهشی خبر داد و گفت: کانون‌های وکلای دادگستری همچنین این آمادگی را دارند که در صورت تمایل رئیس جمهور، دولت را در بحث تدوین قوانین و مقررات و نیز دفاع از کشور در مجامع بین‌المللی همراهی کند.

یک ربع پیش

مدیرعامل نیروگاه ری از انجام 6 مورد تعمیرات اساسی، 4 بازدید مسیر داغ توربین و 11 بازدید محفظه احتراق در 6 ماه دوم سال گذشته خبر داد و گفت: تمام بازدیدها و تعمیرات واحدهای این نیروگاه توسط کارشناسان و متخصصان توانمند و جهادگر نیروگاه ری انجام شد.

یک ربع پیش

دادستان شهرستان بهارستان از بازداشت شهردار منتخب شورای شهر نسیم شهر به اتهام پرداخت رشوه و یکی از اعضای شورای این شهر خبر داد.

14 دقیقه پیش

بررسی تحولات بلندمدت نرخ رشد نقدینگی در اقتصاد ایران نشان می‌دهد، این نرخ در پایان اسفندماه 1402 نسبت به متوسط 20 ساله، 25 ساله و حتی 62 ساله این شاخص میزان کمتری را نشان می‌دهد.

یک ربع پیش

استاندار البرز گفت: با توجه به معین بودن استان البرز در سرمایه‌گذاری سواحل مکران، ‌با برنامه‌ریزی دقیق در طرح سواحل جنوبی مکران حضور خواهیم یافت.

یک ربع پیش

بیشتر...