خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

مدیران از طرح آزادسازی قیمت ها حمایت کنند ایسنا

مدیران از طرح آزادسازی قیمت‌ها حمایت کنند

ایسنا/اصفهانفرماندار گلپایگان گفت: مدیران از طرح آزادسازی قیمت‌ها حمایت کنند، طرح حذف ارز ترجیحی مصوبه مجلس است و دولت برای اجرای آن تکلیف قانونی دارد.

محمدرضا عسکریان، امروز(یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت) در جلسه شورای اداری شهرستان گلپایگان با گرامیداشت روز سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: وظایف اداری در ادارات به نحو احسن انجام شود تا خدمت رسانی مطلوبی به شهروندان صورت گیرد، رعایت نظم و انضباط اداری همواره مورد توجه قرار بگیرد چرا که اعتقاد دارم اگر مقدمات کاری در حوزه اداری رعایت نشود نتایج لازم به دست نخواهد آمد. همچنین شان مردم در حوزه‌های مختلف رعایت شود.

وی ادامه داد: طرح حذف ارز ترجیحی مصوبه مجلس است و دولت برای اجرای آن تکلیف قانونی دارد، در بودجه سال ۱۴۰۱ ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی وجود ندارد، البته دولت می‌توانست اجرای این مصوبه را به تأخیر بیندازد اما نهایتاً باید اجرایی می‌شد. هر طرح اقتصادی شرایط خاص خود را دارد و ممکن است قضاوت‌هایی هم در این راستا انجام شود، اما رئیس‌جمهور و وزرای مربوطه در اجرای این طرح اقدام شجاعانه‌ای انجام دادند.

عسکریان با بیان اینکه این طرح خالی از اشکال نیست، گفت: این طرح به گونه‌ای نیست که به ضرر نظام و مردم باشد. همه ما در جایگاه خود وظیفه داریم که از این طرح دفاع کنیم تا به نحو احسن اجرا شود و اگر عامدانه یا سهواً در راستای خلاف طرح حرکت کنیم باید پاسخگو باشیم. از هیچ مدیری پذیرفته نیست که اظهار نظری بر خلاف این طرح کند.

وی افزود: همچنین باید در این زمینه مراقب مجموعه کارکنان تحت پوشش خود نیز باید باشیم و با اطلاع کامل کارمندان و جامعه تحت پوشش خود را نسبت به این طرح توجیه کنیم.

فرماندار گلپایگان، خاطرنشان کرد: در ابتدای اجرای طرح باید آستانه تحمل خود را مخصوصاً در برخورد با ارباب رجوع بالا ببریم و در زمین دشمن بازی نکنیم. در شهرستان در حوزه تنظیم بازار ادارات مربوطه فعال هستند، اما سایر ادارات هم در تأمین نیرو و تجهیزات کمک ستاد تنظیم بازار باشند. وظیفه حفظ و حراست از هر اداره در شرایط بحران بر عهده رئیس آن اداره است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دادستان کل کشور با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت به جانباختگان حادثه ریزش ساختمانی در آبادان، بر نظارت ویژه بر پرونده و برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

4 ساعت پیش

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس، قهرمانی رقیب سنتی شان در لیگ برتر را به مدیران و هواداران استقلال تبریک گفت.

2 ساعت پیش

مجری برنامه فوتبال برتر به نقل از رضا مهدوی داور دیدار جنجالی تراکتور و پرسپولیس گفت: من منتظر بازگشت پرسپولیس به زمین برای ادامه بازی نبودم.

4 ساعت پیش

صحبت های فرهاد مجیدی در اولین کنفرانس خبری پس از کسب قهرمانی در لیگ برتر و کنایه به برنامه فوتبال برتر را ببینید.

2 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره سرمربی فصل آینده سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

نظر کارشناسان داوری درباره صحنه های حساس دیدار سپاهان اصفهان و شهرخودرو مشهد مقدس را ببینید.

2 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در حمایت از یحیی گل محمدی و مخالفت با کناره گیری سرمربی سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

آخرین وضعیت پرونده بازی تراکتور - پرسپولیس از زبان علیلو دادستان عمومی و انقلاب تبریز را ببینید.

4 ساعت پیش

صحبت های سهیل مهدی درباره مشکلات ملی پوش برای پیوستن به اردوی تیم ملی و تخلف تراکتوری ها در بلیت فروشی دیدار با پرسپولیس را ببینید.

3 ساعت پیش

بیشتر...