خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

از همه ادارات ورامین بازرسی می شود ایسنا

ایسنا/تهرانسرپرست فرمانداری شهرستان ورامین گفت: از کلیه ادارات بازرسی صورت میگیرد و به صورت نامحسوس نیز فعالیت ادارات مورد بررسی قرار میگیرد و مهم ترین فاکتور ارزیابی عملکرد مدیران تکریم مردم و ارباب رجوع است.

مجید درویشی در جلسه شورای اداری که در سالن جلسات فرمانداری ورامین برگزار شد، بیان کرد: بسیج گفتمانی است که ۴۲ سال از انقلاب حراست کرده و موجب پیشرفت کشور شده است و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در کل دنیا سربلند کرده است.

وی ادامه داد: تفکر بسیجی یعنی با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار و اعتقاد به مبانی دین با اراده به هر آنچه می خواهد دست یابد که این تفکر هر جا وارد عرصه شد با کمترین امکانات بهترین کارها با وجود شدیدترین تحریم ها انجام شد. تفکر بسیجی باید جزو لاینفک امور باشد که اگر نباشد در انجام کارها به بن بست بر می خوریم. تفکر بسیجی به دنبال این نیست که همه امکانات فراهم شود و بعد به دنبال انجام کار رود بلکه برای او ارتقای نظام و انقلاب مهم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین افزود: مهمترین آرمان انقلاب استقلا ، آزادی، دفاع از محرومین و ایستادگی در برابر ظالمین است که باید با تفکر و روحیه بسیجی به آن دست یافت؛ کارهای زیادی انجام شده ولی کارهای بر روی زمین مانده هم زیاد است که جز با کار شبانه روزی و همراهی تمامی مسئولین این کارها انجام نمی شود.

وی ادامه داد: مردم سرمایه های اصلی نظام هستند و اگر پای نظام باشند این صندلی های مدیریت به ما می رسد؛ مردم ولی نعمت و ارباب ما هستند و اگر به لحاظ قانونی مشکلات آنان را برطرف کنیم باید او با رضایت از درب اداره خارج شود. در موضوعات کاری ، نگاه باید حل مشکل باشد و این مهم جز با برنامه ریزی هدفمند و منسجم محقق نمی شود.

این مقام مسئول بیان کرد: نظام برنامه ریزی و اجرای کارها بر اساس برنامه ریزی باشد؛ نظام نمی تواند متوقف شود و جریان پیشرفت همچنان دارد و کسی که نتواند سرعت خود را مناسب کند از این مسیر جا می ماند.

درویشی عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن فصل زمستان شهرداری ها و ادارات مختلف از جمله شرکت پخش فرآورده های نفتی و گاز پیش بینی لازم برای گذر از این ایام را اتخاذ کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین افزود: در تنطیم بودجه همه دستگاه ها برنامه های خود را ارائه دهند؛ جابجایی روسای ادارات باید با هماهنگی شهرستان صورت گیرد.رؤسای ادارات، موضوعات اصلی اداره که می تواند اجرای آن گره گشایی باشد به فرمانداری ارسال کنند تا در جلسات تخصصی، مشکلات بررسی شده تا در جهت رفع مشکلات گام های اساسی برداشته شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

۱ هفته پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...