شهرآرانیوز |
1 روز پیش

تلاش بی نتیجه عنایتی برای بازگشت به هوادار شهرآرانیوز

تلاش بی نتیجه عنایتی برای بازگشت به هوادار!
در روز‌هایی که ساکت الهامی درحال انجام مذاکرات نهایی با باشگاه هوادار تهران بود، رضا عنایتی که موفق به انتخاب تیم جدیدی نشده بود، تلاش کرد دوباره به این باشگاه بازگردد، اما برای او هیچ نتیجه‌ای در بر نداشت.

گروه ورزش|شهرآرانیوز،روزی که رضا عنایتی با مدیران باشگاه استقلال وارد مذاکره شد تا شاید به جای مجیدی سکان هدایت این باشگاه را در دست بگیرد، همگان تصور می‌کردند عنایتی حتی اگر به استقلال هم نرود، در لیگ بیست و یکم صاحب یک تیم مطلوب خواهد شد، اما این پیش بینی‌ها غلط از آب درآمد وعنایتی تا به امروز نتوانسته با هیچ تیمی از لیگ برتر توافق کند و با توجه به روندی که طی شده بعید است با تیم جدیدی وارد لیگ بیست و دوم شود. عنایتی درمحاسبات خود هرگز فکر نمی‌کرد با توجه به نتایج نسبتا خوب با تیم هوادار بدون تیم بماند، اما مدیران باشگاه سابقش که مذاکرات او با باشگاه استقلال و درعین حال بی میلی‌اش برای ماندن در این باشگاه را دیدند، به سرعت با ساکت الهامی وارد ومذاکره شدند و درنهایت با این مربی قرارداد بستند. جالب اینکه عنایتی در روز‌هایی که باشگاه هوادار درحال مذاکره با الهامی بود، تلاش کرد دوباره به این باشگاه بازگردد تا بدون تیم نماند. عنایتی حتی پیشنهادی که پیش‌تر از سوی مدیران باشگاه هوادارا مطرح شده بود را نپذیرفت این بار نادیده گرفت و به مدیران باشگاه سابقش گفت که حاضر است با همان بودجه ۳۰ میلیاردی برای یک فصل کار کند، اما مدیران هوادار راضی به انجام این کار نشدند و درنهایت با الهامی قرارداد بستند تا به همین سادگی عنایتی بدون تیم بماند. حالا باید دید که در میانه‌های فصل آینده آیا تیمی به عنایتی اعتماد خواهد کرد یا خیر؟!

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز،روزی که رضا عنایتی با مدیران باشگاه استقلال وارد مذاکره شد تا شاید به جای مجیدی سکان هدایت این باشگاه را در دست بگیرد، همگان تصور می‌کردند عنایتی حتی اگر به استقلال هم نرود، در لیگ بیست و یکم صاحب یک تیم مطلوب خواهد شد، اما این پیش بینی‌ها غلط از آب درآمد وعنایتی تا به امروز نتوانسته با هیچ تیمی از لیگ برتر توافق کند و با توجه به روندی که طی شده بعید است با تیم جدیدی وارد لیگ بیست و دوم شود. عنایتی درمحاسبات خود هرگز فکر نمی‌کرد با توجه به نتایج نسبتا خوب با تیم هوادار بدون تیم بماند، اما مدیران باشگاه سابقش که مذاکرات او با باشگاه استقلال و درعین حال بی میلی‌اش برای ماندن در این باشگاه را دیدند، به سرعت با ساکت الهامی وارد ومذاکره شدند و درنهایت با این مربی قرارداد بستند. جالب اینکه عنایتی در روز‌هایی که باشگاه هوادار درحال مذاکره با الهامی بود، تلاش کرد دوباره به این باشگاه بازگردد تا بدون تیم نماند. عنایتی حتی پیشنهادی که پیش‌تر از سوی مدیران باشگاه هوادارا مطرح شده بود را نپذیرفت این بار نادیده گرفت و به مدیران باشگاه سابقش گفت که حاضر است با همان بودجه ۳۰ میلیاردی برای یک فصل کار کند، اما مدیران هوادار راضی به انجام این کار نشدند و درنهایت با الهامی قرارداد بستند تا به همین سادگی عنایتی بدون تیم بماند. حالا باید دید که در میانه‌های فصل آینده آیا تیمی به عنایتی اعتماد خواهد کرد یا خیر؟!#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چالش کارگران بازنشسته با دولت بر سر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز ادامه دارد. بازنشستگان معترض از نزدیک بودن نظر هیات تطبیق مقررات مجلس به نظر خود خوشحالند و منتظرند تا هیات دولت مستمری بازنشستگان سایر سطوح را به میزان ۳۸ درصد افزایش دهد.

5 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

5 ساعت پیش

به دنبال یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری طی بامداد امروز یکشنبه درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت.

4 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران با دو تغییر آماده برگزاری چهار دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ می‌شود.

6 ساعت پیش

جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشوری عرب منطقه غرب آسیا حمایت می‌کند.

5 ساعت پیش

اعتماد نوشت: برای ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم باید دید تاثیر تصمیمات اقتصادی دولت به چه صورت در کف جامعه، نظم و نظامات بازارها، تولید کشور و...بازتاب پیدا کرده است.

6 ساعت پیش

۵ میلیون درخواست برای ورزشگاه ۸۰ هزار نفری قطر!

5 ساعت پیش

اعلام جزئیاتی تازه از وام بازنشستگان از سوی وزیر اقتصاد

3 ساعت پیش

بیشتر...