خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

چالش بزرگ رکابزنان ایرانی برای رسیدن به جایزه تور ایران آذربایجان ایسنا

چالش بزرگ رکابزنان ایرانی برای رسیدن به جایزه تور ایران - آذربایجان

سیستم جدید اتحادیه جهانی دوچرخه سواری برای پرداخت جوایز تور، رکابزنان ایرانی را با مشکل مواجه می‌کند.

به گزارش ایسنا، سی و پنجمین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با قهرمان رکابزن بلژیکی به پایان رسید. این تور در پنج مرحله برگزار شد و تیم بلژیک در بخش تیمی قهرمان شد. سعید صفرزاده رکابزن ایران نیز پیراهن کوهستان تور را به دست آورد.

این تور بیش از ۲۲ هزار یورو جایزه داشت که البته هنوز این جایزه به دست نفرات برتر نرسیده است و پس از تسویه حساب نیز به نظر می رسد رکابزنان ایران برای دریافت این جایزه با مشکل مواجه خواهند شد.

رسول هاشم کندی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در گفت و گو با ایسنا در باره ی قانون جدید اتحادیه جهانی برای پرداخت جوایز تورها گفت: سیستم پرداخت جوایز تغییر کرده است و باید پول را به حساب اتحادیه جهانی دوچرخه سواری واریز کنیم و اتحادیه جهاین پس از مشخص شدن جواب تست های دوپینگ، جوایز را به حساب فدراسیون های کشورهای مربوطه واریز می کند و فدراسیون ها نیز به تیم های شرکت کننده پرداخت می کنند.

هاشم کندی در پاسخ به این پرسش که با توجه مسئله تحریم که امکان انتقال پول وجود ندارد، چگونه قرار است این جایزه به دست تیم های ایرانی برسد؟ گفت: اولین سال است که اتحادیه جهانی این سیستم پرداخت جوایز را اجباری کرده است و ما هم طبق آن عمل می کنیم و بعد وارد مذاکره شویم و ببینیم چه کار می توانیم کنیم. اما طبق قانون اتحادیه جهانی نمی توانستیم به صورت نقدی تسویه حساب کنیم.

او در مورد نحوه برگزاری تور ایران - آذربایجان گفت: در آخرین جلسه ای که بعد از برگزاری تور با نماینده اتحادیه جهانی داشتیم، بسیار تبریک گفت و معتقد بود که ایران در برگزاری تور پیشرفت زیادی داشته است. خود تیم ها نیز غافلگیر شده بودند و می گفتند انتظار چنین میزبانی نداشتند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی خاطر نشان کرد: زمانی‌که امکان صادرات دام فراهم باشد دامدار انگیزه‌ای برای فروش دام در بازار داخلی ندارد و ترجیح می‌دهد که دام را در بازارهای خارجی عرضه کند تا دلار و دینار دریافت کند.

3 ساعت پیش

حسین قربان زاده با اشاره به افزایش ۲ برابری سود سهام عدالت نسبت به سال گذشته، گفت: قرار بر این است تا سود سهام عدالت در ۲ نوبت واریز می شود

4 ساعت پیش

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از ابلاغ یک‌هزار و 446 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری برای اجرا طرح‌های اشتغال‌زایی در استان خبر داد.

4 ساعت پیش

خوان پاچون مدیر ارتباطات کمیته روابط خارجی سنا در پاسخ به سوالی درباره نامزدی لین تریسی به اسپوتنیک گفت: این موافقت با رای شفاهی خارج از کمیته تصویب شد.

3 ساعت پیش

جمعی از معلمان حق‌التدریسی می‌گویند: به خاطر تعلل اداره‌های آموزش و پرورش در استان‌هایی مثل لرستان و کرمان وبه بهانه‌ی نیامدن مجوز از سوی وزارتخانه‌ی آموزش و پرورش، احکام معلمان بعد از عید در ماه‌های صادر شد. حالا از آموزش و پرورش نامه آمده که رتبه‌بندی شامل حال کسانی که احکامشان بعد از عید آمده نمی‌شود!

3 ساعت پیش

دولت در صورتیکه تصمیم بگیرد همچنان نرخ کارخانه ای محصولات ایران خودرو و سایپا پایین تر از نرخ بازار آزاد باشد یا باید منابعی برای جبران مابه التفاوت قیمت ابلاغی و قیمت بازار آزاد را بپردازد یا موافقت کند که کارخانه ها با نرخ بازار آزاد خودروهایشان را به مردم بفروشند.

3 ساعت پیش

سازمان خدمات پس از فروش سایپا به منظور رفاه و افزایش رضایت مشتریان گروه سایپا، طرح خدمات ویژه فروش کارت طلایی را با عنوان طرح یلدا اجرا می کند.

5 ساعت پیش

شرایط پرداخت وام 100 و 200 میلیونی دولت به این یارانه بگیران منتشر شد.

3 ساعت پیش

رئیس‌جمهور در حکمی سپهر خلجی را به عنوان رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور منصوب کرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...