خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

از بین بردن قطعی برق در فریدونشهر بوئین میاندشت خبرآنلاین

رفع قطعی برق در فریدونشهر و بوئین میاندشت

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مدارس گلپایگان، خوانسار، فریدن، بوئین میان‌دشت و چادگان و همچنین روستاهای فریدون‌شهر به علت بارش رحمت الهی به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و قطعی برق در بوئین میاندشت و فریدونشهر تا عصر رفع می‌شود.

منصور شیشه‌فروش در گفت‌وگو با خبرنگارخبرآنلاین با اشاره به بارش ۳۰ سانتی‌متری برف در فریدون‌شهر اظهار کرد: فعالیت سامانه بارشی منجر به بارش ۲۰ الی ۳۰ سانتی‌متری برف در فریدون‌شهر شد و کاهش دما و یخبندان در منطقه غرب استان اصفهان را شاهد هستیم.

وی افزود: ۲۷ اکیپ راهداری در حال بازگشایی محورها هستند و مدارس گلپایگان، خوانسار، فریدن، بوئین میان‌دشت و چادگان و همچنین در فریدون‌شهر به علت بارش رحمت الهی به صورت غیرخصوری برگزار می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اعلام کرد: در حال حاضر تمام راه‌های استان اصفهان باز است و استفاده از زنجیر چرخ در تردد محورهای مذکور ضروری است.

وی گفت: از بامداد امروز، به علت بارش برف سنگین و شکستن درختان و سقوط تعدادی از پایه‌های برق و بروز آسیب به فیدرهای ۲۰ کیلووات برق و مخابرات بخش‌هایی از شهرستان گلپایگان، خوانسار، فریدن، فریدونشهر و بوئین میاندشت قطع شده که با تلاش ۱۲ اکیپ مهندسی برق و مخابرات ۸۰ درصد قطعی‌ها رفع و مابقی تا ظهر بازسازی و در مدار قرار می‌گیرد. 

48#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهر نوشت: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرط اجرایی شدن کروکی الکترونیکی در کشور را اجرایی شدن توافقات پلیس با بیمه نامه مرکزی دانست و از حذف بیمه نامه‌های کاغذی خبر داد.

2 ساعت پیش

یک زن در کره‌شمالی به جرم نجات کودکانش از آتش، به جای خارج کردن عکس رهبر این کشور، مجرم شناخته شد.

2 ساعت پیش

ایسنا نوشت: دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با هشدار جدی به عربده‌کشان، گفت: مجازات محارب و افسادفی‌الارض در انتظار این افراد است. 

3 ساعت پیش

نایب رئیس شورای شهر تهران از عمل موفقیت آمیز مهدی چمران خبر داد و گفت: به زودی از حضور ایشان در صحن شورا بهره خواهیم گرفت.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور گفت: از آنجا که هنوز مشخص نشده که شهردار دهدز از طریق گلوله اشرار به قتل رسیده یا نیروهای مسلح، این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب دهدز در حال رسیدگی است.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت: بارش‌ها موجب مسدود شدن راه‌های ارتباطی روستاهای صعب‌العبور در شهرستان کوهرنگ از توابع استان چهارمحال و بختیاری شد.

3 ساعت پیش

ایسنا نوشت: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت: برف و کولاک راه ۱۲۰ روستا را در استان بسته است.

3 ساعت پیش

زلزله‌ای به بزرگای ۴.۴ استان آذربایجان شرقی - حوالی تبریز را لرزاند.

4 ساعت پیش

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه رتبه‌بندی معلمان تکلیف قانونی برنامه ششم و قانون بودجه است، اظهار امیدواری کرد مجلس به زودی ایرادات را برطرف کند.

4 ساعت پیش

اعتماد نوشت:به دنبال سهل‌انگاری‌های دولت درباره بازگشایی تمام فعالیت‌های منجر به تردد متراکم جمعیت و آزادسازی برگزاری هرگونه تجمع و چشم‌پوشی بر اجرا نشدن پروتکل‌های بهداشتی در تمام مناسبات اجتماعی و عمومی در سطح کشور، ابتلای کووید 19 باز هم با شیب صعودی در حال افزایش است.

5 ساعت پیش

ایران نوشت: 10 روز قبل دختر جوانی هراسان قدم در اداره آگاهی گذاشت و از ناپدید شدن برادرش خبر داد

5 ساعت پیش

تا پیش از ورود به حرفه وکالت، برخی اخبار آنقدر عجیب و خیالی بود که به صحت و اعتبار آن خبر و صداقت راوی خبر شک می کردم؛

5 ساعت پیش

شهرداری تهران به‌ مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر، برای بانوان پنج هدیه اختصاص داده است.

18 ساعت پیش

پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده شهرداری لواسان به ریاست قاضی بابایی در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

18 ساعت پیش

اخبار فوری نوشت: زنی نیوزیلندی شوهرش را در یک وبسایت با قیمت پایه ۲۵ دلار به حراج گذاشت.

19 ساعت پیش

بیشتر...