خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

گریمور آماتور چینی، چهره پدربزرگ خود را شبیه شخصیت های کارتونی کرد عکس خبرآنلاین

نادیا زکالوند: با نگاه کردن به عکس‌های زیر ممکن است برایتان سخت باشد، بپذیرید که تصویر کارتونی مرد جوان دقیقا چهره گریم شده مرد ۶۶ ساله کناری آن باشد. اما این نوع گریم، قدرت دست‌های خانم گریمور آماتور چینی را نشان می‌دهد که پدربزرگ خود را با این گریم‌های جالب، به شکل شخصیتی کارتونی درآورده است. این خانم با نام «ساکورا»، مهارت‌های خود را در شبکه اجتماعی دوئین، نسخه چینی تیک‌تاک، به اشتراک گذاشت و علاقه‌مندان بسیاری پیدا کرد.

گریمور آماتور چینی، چهره پدربزرگ خود را شبیه شخصیت‌های کارتونی کرد/ عکس

ساکورا مدتی پیش ویدیوهای مرتبط با گریم در این شبکه اجتماعی می‌گذاشت، اما وقتی از پدربزرگش به عنوان مدل کمک گرفت و هنر گریم خود را به نمایش گذاشت، توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد.

گریمور آماتور چینی، چهره پدربزرگ خود را شبیه شخصیت‌های کارتونی کرد/ عکس

ساکورا، پدربزرگ ۶۶ ساله‌اش را شبیه شخصیت‌های کارتونی گریم کرد و او را حداقل ۳ دهه از سن واقعی خود کوچکتر نشان داد.

گریمور آماتور چینی، چهره پدربزرگ خود را شبیه شخصیت‌های کارتونی کرد/ عکس

تغییر چهره پدربزرگ آنقدر زیاد است که کمتر کسی می‌توانست باور کند، این عکس‌ها مربوط به یک نفر است. اما ساکورا برای اثبات یکی بودن افراد، برخی از ویدیوهای مراحل گریم پدربزرگ خود را در شبکه اجتماعی با دیگران به اشتراک گذاشت و ثابت کرد چهره این مرد ۶۶ ساله زیر لایه‌های متعدد گریم به پسری جوان و کارتونی تبدیل شده است.

گریمور آماتور چینی، چهره پدربزرگ خود را شبیه شخصیت‌های کارتونی کرد/ عکس

منبع:

odditycentral#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با ورود داستانی قشم به منظور ساماندهی و نظارت بر وضعیت فعالیت اتباع خارجی ، ۲۵ واحد صنفی که در اجاره اتباع غیرمجاز بود، پلمب شد.

دیروز

جانشین پلیس راه راهور فراجا از ترافیک پر حجم در محور هراز خبر داد.

16 ساعت پیش

در جستجوی مکانی ایده‌آل برای زندگی، بسیاری از معیارها باید در نظر گرفته شوند. برخی شهرها به دلیل کیفیت زندگی بالا، امکانات رفاهی و امنیت، به عنوان بهترین جاها برای زندگی شناخته می‌شوند. در این مقاله، به بررسی یکی از این شهرها و دلایل برتری آن می‌پردازیم.

17 ساعت پیش

زن جوان چینی که فقط ۲۵ کیلوگرم وزن دارد، تصویری از خود در رسانه‌های اجتماعی گذاشته است و می‌گوید قصد دارد بیشتر از این لاغر شود.

دیروز

رئیس ادارۀ حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزۀ تاریخ طبیعی و ذخائر ژنتیکی استان اصفهان با ذکر این نکته که پناهگاه حیات وحش عباس‌آباد نایین «بهشت گربه‌سانان» است، گفت: برای اولین بار موفق شده‌ایم که تصویر ۴ قلاده پلنگ ایرانی را در یک قاب به ثبت برسانیم.

1 روز پیش

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت و وزارت بهداشت باید نسبت به ایمنی بیمارستان‌ها توجه جدی داشته باشند.

22 ساعت پیش

کمبود اتوبوس در مرز مهران سبب شد کرایه تاکسی به ۲ میلیون تومان برسد.

15 ساعت پیش

از منتقدان جدی عملکرد زاکانی در شورای شهر تهران علی‌اصغر قائمی است. او در تشریح ماجرای پیش‌آمده در جریان شورا به نطق نرجس سلیمانی اشاره می‌کند و می‌گوید آقامیری یکی از اعضای شورا به سخنان سلیمانی معترض شد و از عبارت ناشایستی استفاده کرد. «دوستان ما نسبت به اعتراض واردشده از سوی آقای آقامیری معترض بودند که اساسا حق آزادی رای اعضای شورا باید حفظ شود و نباید دچار خودسانسوری شوند یا از بیان مطالب پرهیز کنند یا بترسند یا فضا را به شکلی مهندسی کنند که افراد حرف‌شان را بیان نکنند.»

2 ساعت پیش

زیبا زنی ۳۵ ساله است که قصد دارد از همسرش جدا شود. او می‌گوید کارهایی که شوهرش کرده راهی برای ادامه دادن به این زندگی برای او نگذاشته است.

14 ساعت پیش

بیشتر...