ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

این برزیلی از رئال مادرید تکان نمی خورد ورزش سه

کد خبر : 1873258 |10 اسفند 1401 ساعت 15:01 |34.2K بازدید |2دیدگاه

این برزیلی از رئال مادرید تکان نمی‌خورد

ادر میلیتائو قصد دارد برای سال‌های زیادی در رئال بماند و در حال حاضر به تغییر تیم فکر نمی‌کند.

این برزیلی از رئال مادرید تکان نمی‌خورد

به گزراش "ورزش سه"،ادر میلیتائودر تابستان 2019 بود که با قراردادی به ارزش 51 میلیون یورو از پورتو به رئال پیوست. شروع او خوب نبود اما در دو فصل اخیر نمی‌توان ترکیب رئال بدون مدافع برزیلی را تصور کرد. فصل قبل زوج او و آلابا در خط دفاع رئال بی‌نظیر کار کرد و حالا نیز او با آنتونیو رودیگر رفته رفته زوج هماهنگی می‌شوند. میلیتائو که اخیرا گذرنامه اسپانیایی نیز دریافت کرد تا سهمیه اروپایی رئال شود، می‌خواهد سال‌های زیادی در این باشگاه بماند.

1729430

اولیسس ژرژ، مدیر برنامه‌های میلیتائو، در این رابطه به "تی وی پلی" گفت: «ادر در رئال خوشحال است و دوست دارد سال‌ها در همین باشگاه به فوتبالش ادامه دهد. نه تنها او خوشحال است که رئال هم از داشتنش راضی است و در حال حاضر هیچ دلیلی برای جدایی وجود ندارد.»

ژرژ به نقش کارلو آنچلوتی در پیشرفت میلیتائو نیز اشاره کرد: «کارلو آنچلوتی مربی درجه یکی است. او راه ارتباط با بازیکنانش را می‌داند و به خصوص به بازیکنان جوان فرصت اثبات توانایی‌هایشان را می‌دهد. آنچلوتی بهترین بازی را از آن‌ها می‌گیرد و میلیتائو زیر نظر او بسیار پیشرفت کرده است. هر بازیکنی زیر نظر آنچلوتی رشد می‌کند. همچنین نباید فراموش کنیم که شروع ادر در رئال خوب نبود ولی توانست برابر فشارها دوام بیاورد. او با رژیم غذایی مناسب و تمرینات بدنسازی مستمر توانسته حالا به یک بازیکن ثابت و تأثیرگذار بدل شود.»

رئال مادریدرئال مادرید
کارلو آنچلوتیکارلو آنچلوتی
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
ادر میلیتائوادر میلیتائو
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...