اکونا پرس |
۱ هفته پیش

پنجمین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی آزادی 84 زندانی توسط شرکت تبلیغاتی مجریان

پنجمین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی و آزادی 84 زندانی توسط شرکت تبلیغاتی مجریان

در 29 شهریور 1401 در مرکز همایش صداسیما توسط مقامات مجلس و دولت و با حضور 400 مدیر ارشد بخش خصوصی ، پنجمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی سازمانی با رویکرد اعطای جایزه ملی هاتف برگزار شد.

پنجمین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی و آزادی 84 زندانی توسط شرکت تبلیغاتی مجریان
به گزارشاکونا پرس،

در این اجلاس دکتر محمد رفیعی مدرس رسمی دوره های توسعهکسب و کارو مدیرعامل شرکت تبلیغاتی مجریان به اهمیت مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان ها و شرکت های خصوصی پرداخت و تاثیر آن بر روی برندینگ شرکت ها توضیح داد.

وی در پایان سخنان خود به عملکرد سازمانی شرکت تبلیغاتی مجریان در سال 1401 پرداخت و داستان آزادی 84 زندانی جرایم غیر عمد را توسط شرکت مجریان توضیح داد

محمد رفیعی افزود : بنده داستان مسئولیت اجتماعی شرکت مجریان راعرض میکنم 

اول اینکه ما نیز در مجموعه شرکت ، همه ساله روزتولدهمکاران را جشن و هدیه نفیسی به آنان اعطا میکنیم. 

دوم اینکه همانطور که میدانید ورسانهای شد امسال بنده تصمیم گرفتم تمام هزینه های سازمانی و شخصی مربوط به تولد اینجانب قطع گردد و معادل آن به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اختصاص دهیم که این امر محقق شد و توانستیم یک زندانی محترم را آزاد نماییم و به آغوشخانوادهبرگردانیم.

به همین دلیل داستان مسئولیت اجتماعی شرکت مجریان بدین گونه شکل گرفت که در ابتدای سال تصمیم گرفتیم در روز تولد پرسنل و همکارانمان ، هزینه های مربوطه اختصاص به آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد اختصاص یابد که در روز تولدشان و توسط خودشان این اقدام صورت میگیرد.

این مسئولیت اجتماعی در 6 ماه گذسته انجام شد و در 6 ماه آینده هم انجام می شود و با افتخار عرض میکنیم برای تمام 84 پرسنل و مدیران شرکت مجریان 84 زندانی جرائم غیر عمد را آزاد میکنیم.

دکتر رفیعی در پایان از سازمانها و شرکت ها درخواست کرد این اقدام را الگوبرداری نمایند و افزود : قطعا شما سازمانهای بزرگتری از ما دارید و نفرات به مراتب بیشتری را می توانید آزاد نمایید.

این حرکت اجتماعی و مسئولیت پذیری اجتماعی سازمانی شرکت تبلیغاتی مجریان مورد استقبال و تشویق تمامی حاضرین و مقامات محترم مجلس ودولتو دانشگاهیان و مدیران شرکت ها و سازمان ها گردید.

در پایان اجلاس ، از 35 سازمان پیشرو در امر مسئولیت پذیری در کشور تقدیر به عمل آمد.

در همین راستا جایزه ملی هاتف به مدیران سازمانهای فوق اعطا گردید.

فیلم مراسم مسئولیت پذیری اجتماعی

همچنین دکتر محمد رفیعی مدیرعامل شرکت تبلیغاتی مجریان موفق به دریافت تندیس زرین "جایزه ملی هاتف" در بخش شرکت های تبلیغاتی گردید.

این اجلاس با حمایت معنویوزارتخانههایصنعت و معدن،آموزش و پرورش،ورزش و جوانان،صنعتومعدن،فرهنگ و ارشاد اسلامی، کار و تعاون ،دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر ،دانشگاه الزهرا، دانشگاه خوارزمی ، کنفدراسیون صنعتایران، فرمانداری تهران برگزار شد.

یک فعال اقتصادی و صادرکننده گفت: در فضای اقتصادی، هر اقدامی که سبب انحصار و محدودیت در تولید و یا عرضه شود، قطعاً…

طی حکمی از سوی دکتر متین دیداری مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت پتروشیمی زاگرس سید محمدرضا میرمرادی به عنوان…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که آزادی باقر نمازی اقدامی انساندوستانه بوده و مرتبط با هیچ موضوع دیگری نبوده و سیامک نمازی هم بعد از پایان دوران مرخصی به زندان بازمی‌گردد.

3 ساعت پیش

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۶۲۳ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۲۱ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۹۴ بیمار کووید نیز تایید شده است.

4 ساعت پیش

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: خروجی‌های دانشگاه علمی کاربردی افراد مجربی هستند که به سرعت جذب بازار کار می‌شوند و نگاه این دانشگاه پاسخگویی به نیاز بازار کار است.

4 ساعت پیش

سفیر سابق روسیه در لبنان ، اقدام رئیس‌جمهور ایران در بالا بردن عکس حاج قاسم در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را ارزشمند دانست و گفت که این اقدام نشان‌دهنده صلابت موضع ایران بود.

4 ساعت پیش

فرمانده هشت سال دفاع‌مقدس گفت: انگیزه‌هایی وجود دارد که یاد شهدا کمرنگ شود. جریان نفوذ قصد دارد یاد و خاطره شهدا به فراموشی سپرده شود، باید به این درک برسیم که نفوذ وجود داشته و دارد.

4 ساعت پیش

دانیال معمار، فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: ‏ دو اقدام در ناآرامی دانشگاه شریف قابل توجه و تحسین بود: -حضور وزیر علوم میان دانشجویان و حرف زدن با آنها -کمک اساتید دانشگاه در آرام کردم فضا و خروج دانشجویان از دانشگاه

3 ساعت پیش

کنعانی گفت: منتظر گزارش دقیق درباره تهدید هواپیمای ایرانی به بمب‌گذاری در حریم هوایی هند هستیم.

4 ساعت پیش

در حالی که روز گذشته دو گروه معترضین در دانشگاه فردوسی مشهد توافق کردند که صبح امروز ساعت ۱۰ در سالن آمفی تئاتر داشنگاه علوم حضور پیدا کرده و تریبون آزاد برگزار کنند، اما دانشجویان مخالف صبح امروز ساعت ۱۰مقابل دانشکده مهندسی تجمع اعتراضی برگزار کردند. البته گفته می‌شود تعداد تجمع‌کنندگان از روزهای قبل کمتر است و تعداد کمی از دانشجویان نیز در سالن آمفی تئاتر منتظر برگزاری تریبون آزاد هستند.

4 ساعت پیش

مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح، صبح امروز (دوشنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) برگزار شد.

3 ساعت پیش

بیشتر...