خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

بیمه سلامت در بوشهر هزینه درمان ناباروری را پرداخت می کند ایسنا

بیمه سلامت در بوشهر هزینه درمان ناباروری را پرداخت می‌کند

ایسنا/بوشهرسرپرست اداره کل بیمه سلامت استان بوشهرگفت: این سازمان متولی پرداخت هزینه درمان ناباروری همه سازمان‌های بیمه گر پایه است.

آقای بارگاهی به رسانه‌ها اظهار کرد: از اقدامات بسیار ارزنده دولت سیزدهم با توجه به سیاست‌های جمعیتی و تأکید مقام معظم رهبری در خصوص جمعیت و جوانی هزینه‌های درمان ناباروری در تعهد بیمه‌ها قرار گرفت و سازمان بیمه سلامت متولی پرداخت هزینه درمان ناباروری کلیه سازمان‌های بیمه گر پایه است.

وی اضافه کرد: خدمات درمان ناباروری در مراکز طرف قرارداد در تعهد قرار گرفت و در صورتیکه بیمه شده به مراکز غیر طرف قرارداد مراجعه نماید پس از ارائه مدارک، هزینه درمان ناباروری بر اساس تعرفه مصوب هیئت وزیران در بخش عمومی غیردولتی پرداخت خواهد شد.

سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر ضمن برشمردن مشکلات نسخه نویسی در سامانه سیب در خصوص ایجاد رضایت مندی دربین پزشکان و بیمه شدگان و همچنین تلاش دانشگاه جهت جذب پزشکان به منظور کاهش تعدیلات جمعیتی و همراهی اداره کل بیمه سلامت با دانشگاه و پزشکان خانواده و نظام ارجاع توضیحاتی را ارائه کردند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بانک سرمایه در خصوص ساعت پایان کار شعب و واحدهای ستادی مستقر در استان های تهران و البرز در روز جاری مورخ 3 خرداد 1401 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:

یک ربع پیش

غبار روبی و گل افشانی مزار شهدای عملیات بیت المقدس به مناسبت روز آزادسازی خرمشهر

یک ربع پیش

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ معتقد است که در حال حاضر ساعت ۱۷ زمان مناسبی برای پایان طرح ترافیک در تهران است.

یک ربع پیش

سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر یکی از فرازهای پرافتخار ملت ایران است که چگونه ایران ۳۵ میلیون نفری سال ۶۱ برای آزادسازی سرزمینی به وسعت ۲۳ کیلومترمربع با خدا معامله کرد.

یک ربع پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از سقوط یک فروند جنگنده f7 در اطراف انارک از توابع شهرستان نایین در ساعت ٨:٣٠ دقیقه امروز خبر داد.

یک ربع پیش

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلفات دیدار تیم‌های استقلال تهران و نساجی مازندران از سری رقابت‌های جام حذفی را اعلام کرد که بر اساس آن، باشگاه استقلال ۸۰ میلیون تومان جریمه شد.

یک ربع پیش

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به پرونده وزیر سابق نفت گفت: پرونده وی در دادگاه کیفری در حال رسیدگی است. او در دادگاه حاضر می شود و تصمیم دادگاه پس از قطعیت اعلام خواهد شد.

یک ربع پیش

سخنگوی قوه قضاییه، گفت: پرونده احمدرضا جلالی در مرحله اجرای رأی است و به صراحت اعلام می کنم که مسئله مبادله این شخص مطرح نیست.

یک ربع پیش

مجامع «عمومی عادی سالیانه»، «عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده» و «عمومی فوق‌العاده» صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱، در ساختمان ستاره ونک تهران برگزار می‌شود.

یک ربع پیش

بیشتر...