عبادی پور: واقعا از بازی لذت بردیم اخبار والیبال بسکتبال هندبال اخبار ورزشی تسنیم Tasnim


عبادی‌پور: واقعا از بازی لذت بردیم

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: بازی لذت بخشی برابر آمریکا انجام دادیم و از آن لذت بردیم.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم، میلاد عبادی‌پور در خصوص برد 3 بر صفر ایران برابر آمریکا در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: جا دارد که در ابتدا به تک تک بازیکنان تیم ایران خسته نباشید بگویم و همچنین تبریکی به مردم عزیز ایران داشته باشم که در هر شرایطی ما را حمایت کردند.

کاپیتان تیم ملی والیبال تصریح کرد: همان طور که چندین بار گفته بودم و الان هم یادآوری می‌کنم تیم ایران فقط برای کسب تجربه اینجا آمده است. این افتخار  را داشتیم برابر تیم بزرگی مثل آمریکا والیبال بازی کنیم و واقعا از این بازی لذت بردیم. کاری به برد و باختش ندارم، بازی برابر تیم‌های بزرگی مثل آمریکا، برزیل و لهستان، لذت بخش است و واقعا بازی امروز لذت بخش بود.

عبادی‌پور افزود: خیلی خوشحالم که بچه‌های تیم ایران امروز به نحو احسن از این فرصت استفاده کردند و توانستیم نتیجه بازی را به نفع خودمان به پایان برسانیم.

اسفندیار: مردم بعد از باخت‌ها از تیم ملی ناامید نشوند

انتهای پیام/

 


#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به دنبال وقوع طوفان شن در مناطق مختلف عراق، همه پروازهای فرودگاه بغداد به حالت تعلیق درآمده است.

1 ساعت پیش

تهران - فرمانده کل سپاه ‌با بیان اینکه نظام اطلاعاتی موفق از ژرفای ذهن دشمن راهبرد او را استخراج و برای رویارویی با آن برنامه ریزی و آرایش قدرتمندی را ایجاد می کند، تصریح کرد: مجاهدت بی انتها، نیاز یک نظام و ساختار اطلاعاتی حرفه‌ای، مسلط و مقتدر است.

3 ساعت پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: طرح «واریز یارانه بنزین به حساب هر ایرانی» از اولویت خارج شده است.

3 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان گفت: بعد از ۳ سال در شرایطی در مسابقات جهانی بوسنی شرکت خواهیم کرد که هیچ اعزامی به مسابقات برون مرزی نداشتیم.

3 ساعت پیش

ساری - رئیس کل دادگستری مازندران گفت: سیاست قوه قضائیه، این است روش غیرقضایی را به نحو مطلوبی جایگزین روش قضایی در رسیدگی ها و گسترش صلح و سازش کند.

3 ساعت پیش

رهبر جریان حکمت ملی عراق با تاکید بر اینکه به تلاش های برای ایفای نقش ملی در نزدیک کردن دیدگاه ها میان گروه های سیاسی ادامه خواهد داد، افزود: این جریان در دولت آینده مشارکت نخواهد کرد.

3 ساعت پیش

آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان اطلاعات سپاه با حضور فرمانده کل سپاه و مسئولین جامعه اطلاعاتی کشور برگزار شد.

3 ساعت پیش

در حال حاضر قیمت هایما اس 7 توربو ( S7 ) پلاس در بازار ۹۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان در بازار و ۶۸۰,۹۹۶,۰۰۰ تومان در کارخانه است.

3 ساعت پیش

میل جنسی در هر دو طرف می‌تواند دچار مشکل باشد. چه مرد چه زن. اما اصطلاح ناتوانی جنسی را معمولا برای عدم تحریک جنسی در آقایان به کار می‌برند. این طبیعتا یک بیماری است و می‌تواند صرفا روانپزشکی باشد.

2 ساعت پیش

بیشتر...