ضرورت تبیین حقایق اطلاع رسانی به نسل جوان all tv logo

ضرورت تبیین حقایق و اطلاع‌رسانی به نسل جوان
سیستان و بلوچستانزاهدان

سعید تجلیلی بیان کرد: با حضور مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان و جمعی از مسئولین و معتمدین در شهرستان سراوان مدرسه ۱۲ کلاسه حضرت امام (ره) در شهر محمدی باز زیربنای یک‌هزار و ۴۴۴ متر و اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال، یک واحد آموزشی ۹ کلاسه با زیربنای ۲ هزا و ۱۳۷ متر و اعتبار دولتی ۳۰۰ میلیاردریالی توسط اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان واقع در جوبلوچان افتتاح شد.

وی با بیان اینکه همچنین سالن چندمنظوره دبیرستان دخترانه زکیه واقع در روستای دزک نیز به بهره‌برداری رسید، ادامه داد: کلنگ احداث مدرسه ۶ کلاسه خیری زنده‌یاد عزیزالله سپاهیان به همت طایفه سپاهیان و باران زهی در روستای دزک نیز به زمین زده شد.

فرماندار سراوان افزود: ما بایستی برای تربیت نسل مؤمن و انقلابی با آموزش‌وپرورش همکاری و همراهی لازم را داشته باشیم.

تجلیلی خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه مدرسه‌سازی توسط دولت و خیرین انقلابی اقدامات شایسته‌ای صورت‌گرفته که در این راستا تبیین حقایق و اطلاع‌رسانی به مردم خصوصاً نسل جوان انجام گیرد.

وی نگاه ویژه مدیرکل جهادی و انقلابی نوسازی توسعه تجهیز مدارس استان در فرایند ساخت مدارس و طرح‌های آموزشی در شهرستان را شایسته تقدیر دانست و گفت: نگاه مسئولین باید این‌گونه باشد چرا که این مهم در فرایند آموزش و تربیت دانش‌آموزان که جز مأموریت‌های اصلی آموزش‌وپرورش است تأثیرات مثبتی خواهد داشت.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به مصدوم شدن 15 نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری در استان تهران از ابتدای اسفندماه گفت: یک نفر از مصدومان جان خود را از دست داده است.

نیم ساعت پیش

منابع آمریکایی از وقوع آتش سوزی گسترده و چندین انفجار در یک منطقه صنعتی در ایالت میشیگان خبر دادند. این حادثه در یک کارخانه مخازن نیتروژن مایع رخ داده و حجمی عظیمی از دود و آتش منطقه را فراگرفته است. پلیس از مردم خواسته‌به محل حادثه نزدیک نشوند.

یک ربع پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از دفع ۲۰۰ حمله سایبری کوچک و بزرگ در یک ماه منتهی به انتخابات مجلس خبر داد.

یک ربع پیش

علی رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس به دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی ۶۲ نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هئیت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

یک ربع پیش

رییس پلیس فتا پایتخت با اشاره به اعلام واریز مرحله جدید سود سهام عدالت نسبت به فرصت‌طلبی جدید شیادان مجازی در این خصوص هشدار داد.

یک ربع پیش

روایت و آمار محرومیت زدایی از روستا‌ها در گام اول انقلاب اسلامی را ببینید.

نیم ساعت پیش

مریخ نورد استقامت بازهم تصاویر شگفت انگیزی را از سطح سیاره سرخ برای ما ارسال کرده است. اگرچه در این تصاویر ارسالی، تفاوت چندانی را با نمونه‌های قبل نمی‌توان یافت، اما لحظه‌ای سفر به مریخ از دریچه دوربین این روبات جذاب، خالی از لطف نیست.

یک ربع پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تعداد ۲۰۰ حمله سایبری و پنج حمله بزرگ را در روز انتخابات توسط دستگاه های امنیتی و سازمان پدافند غیرعامل کشور کشف، کنترل و خنثی کردیم.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با وجود نبود امکان رفع حوادث طی 48 ساعت ابتدایی وقوع سیل، تاکنون شبکه آب 200 روستا وارد مدار بهره‌برداری شده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...