خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

لیگ برتر فوتبال ساحلی شکست خانگی پارس جنوبی بوشهر مقابل قهرمان لیگ برتر تصویر اخبار بوشهر اخبار استانها تسنیم Tasnim


لیگ برتر فوتبال ساحلی| شکست خانگی پارس جنوبی بوشهر مقابل قهرمان لیگ برتر+ تصویر

تیم پارس جنوبی بوشهر مقابل تیم مقاومت گلسا پوش یزد قهرمان زود هنگام لیگ برتر فوتبال ساحلی شکست خانگی را پذیرفت.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازبوشهر، در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور امشب تیم پارس جنوبی بوشهر در زمین ساحلی دهکده گردشگری بوشهر میزبان تیم مقاومت گلسا پوش یزد بود.

تیم مقاومت گلساپوش یزد که قهرمانی زودهنگام خود را در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور هفته گذشته به ثبت رساند امشب در برابر تیم پارس جنوبی بوشهر به پیروزی رسید.

این دیدار با تک گل محمد معصومی‌زاده بازیکن بوشهری تیم مقاومت گلسا پوش به نفع حریف یزدی به پایان رسید.

لیگ برتر فوتبال ساحلی| شکست خانگی دریانوردان بوشهر مقابل حریف یزدی + تصویر
لیگ برتر فوتبال ساحلی| پیروزی پر گل تیم پارس جنوبی بوشهر مقابل تیم آزاد چابهار + تصویر
لیگ برتر فوتبال ساحلی|سقوط پارس جنوبی بوشهر با شکست خانگی + عکس

 پارسی‌ها همچنان با این شکست با 21 امتیاز در مکان سوم جدول قرار دارد. در هفته هفدهم این رقابت‌ها پارس جنوبی بوشهر مهمان تیم صدر شیمی یزد خواهد بود.

انتهای پیام/190#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که آزادی باقر نمازی اقدامی انساندوستانه بوده و مرتبط با هیچ موضوع دیگری نبوده و سیامک نمازی هم بعد از پایان دوران مرخصی به زندان بازمی‌گردد.

3 ساعت پیش

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: به دنبال کاهش ضریب حقوق برخی از اساتید علوم پایه پزشکی و غیرپزشکی و کاهش سقف دریافتی برخی اساتید بالینی در سالجاری کارگروه بررسی راهکارهای اصلاح حقوق تشکیل شد.

4 ساعت پیش

دانشگاه‌های مختلف تهران امروز شاهد تجمع اعتراضی دانشجویان بود با این حال این تجمعات بدون درگیری و با آرامش به پایان رسید.

4 ساعت پیش

سفیر سابق روسیه در لبنان ، اقدام رئیس‌جمهور ایران در بالا بردن عکس حاج قاسم در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را ارزشمند دانست و گفت که این اقدام نشان‌دهنده صلابت موضع ایران بود.

4 ساعت پیش

بوشهر- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: ترویج فرهنگ همدلی و نوع‌دوستی در جامعه با جدیت دنبال شود.

4 ساعت پیش

حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور، پوسته‌یی آشکار و محسوس و لایه‌های پنهان متعددی در پشت صحنه‌های خود داشت. در این میان متقاطع شدن برنامه‌های آمریکا، انگلیس صهیونیست و سعودی‌ها و عناصر خود باخته داخلی برای تجزیه ایران اسلامی آشکار است.

3 ساعت پیش

معاونت حقوقی قوه قضائیه باید روند تصویب طرح «اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور» که مدت‌هاست در مجلس اعلام وصول شده را به صورت جدی پیگیری کند و در این رابطه به مکاتبات و نامه‌نگاری‌های مرسوم اکتفا نکند.

4 ساعت پیش

مشهد- مدیر پژوهش و توسعه علمی حوزه علمیه خراسان با بیان این که در دو سال گذشته نمایشگاه کتاب برگزار نشده است، گفت : هفتمین نمایشگاه کتاب حوزه باشکوه تر از گذشته برگزار می شود.

4 ساعت پیش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۴۳۵ بیمار کرونایی در کشور شناسایی و۹ نفر دیگر فوت شدند.

3 ساعت پیش

بیشتر...