اخبار خودرو |
2 سال پیش

قیمت های جدید خودرو در بازار طی روزهای آینده اعلام می شوند خودرو

به اعتقاد فروشندگان خودرو با آغاز فعالیت ها باید چند روز منتظر ماند تا قیمت های جدید خودرو در بازار اعلام شود.

از نیمه اسفند ماه سال گذشته که کشور با شیوع ویروس کرونا روبه رو شد اکثر بازارهای داخلی نیمه تعطیل شدند از آن جمله می توان به بازار خرید و فروش خودرو اشاره کرد که با تشدید شیوع بیماری تصمیم به تعطیلی آن کشیده شد.

البته در طول دو هفته اخیر که بازار خودرو به کل تعطیل بود ارائه برخی از اخبار نادرست از تغییر قیمتها باعث شده تا نقل قول هایی مبنی بر قیمت 70 تا 75 میلیون تومانی پراید مطرح شود اما باید پرسید در شرایطی که بازار تعطیل است این قیمت ها از کدام معاملات صوری اعلام شده است.

به هر حال از فردا 30 فروردین قرار است با ثبت واحدهای صنفی فروش در سامانه پروتکل بهداشتی فعالیت ها آغاز شود که از آن جمله باید به نمایشگاه داران خودرو اشاره کرد.

به اعتقاد فروشندگان خودرو با آغاز فعالیت ها باید چند روز منتظر ماند تا قیمت های جدید خودرو در بازار اعلام شود. اما به نظر می رسد به دلیل رکود خرید و فروش همچنان قیمت ها نزولی بوده و خبری از افزایش قیمت نباشد. البته هنوز مراکز تعویض پلاک تعطیل بوده و همین امر روند تحویل خودرو از سوی خودروسازان به مشتریان را با کندی همراه ساخته است.#‌اخبار_خودرو منبع: اخبار خودرو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با وجود تمام حواشی امروز مجلس و انتقادهای مخالفان مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی، او امروز به‌ عنوان وزیر راه و شهرسازی در مجلس انتخاب شد.

7 ساعت پیش

دراین خبر به ترفندهایی که کار نگهداری از خودرو را بسیار راحت می کنند پرداخته‌ایم.

7 ساعت پیش

محصولات اشکودا براساس اطلاعات به دست آمده قرار است توسط شرکتی با نام مزین خودرو همزمان با آغاز مجدد واردات خودرو به بازار ایران عرضه شود.

7 ساعت پیش

روند امروز بازار طلا، سکه و دلار، از روند کاهشی قیمت‌ها حکایت دارد.

7 ساعت پیش

از آنجایی که ارزش بیت‌کوین (BTC) حدود ۱۷هزار دلار شده است، حدس و گمان برای قیمت آینده آن پایین است.

7 ساعت پیش

مجری جلسه پیش از آغاز صحبت‌های زاکانی شهردار تهران در تشریح اینکه تعداد نمایندگان تشکل‌های دانشجویی تنها سه مورد بود، گفت: ما از نمایندگان تشکل‌های مختلف دعوت کردیم اما آنها خود قبول نکردند و در جلسه حاضر نیستند.

7 ساعت پیش

تصویری از بانوان یگان ویژه پلیس ‌در میدان بهارستان تهران در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است.

8 ساعت پیش

این غذای بسیار خوشمزه و ساده است اما ظاهر بسیار شیک و مجلسی دارد.

7 ساعت پیش

رئیسی ادامه داد: امروز دانشگاه به دشمن ضربه زده و دشمن می‌خواهد دانشگاه را از تحصیل و علم آموزی و پیشرفت علمی بازدارد و بین دانشجویان رویارویی ایجاد کند، اما دانشجویان و اساتید دشمن را ناکام گذاشتند.اعتراضات را باید شنید و همواره ما برای شنیدن حرف‌های دانشجویان مصمم هستیم .اعتراض یا اغتشاش فرق دارد، اعتراض موجب اصلاح امور و کمال می‌شود و اغتشاش موجب تخریب و یاس آفرینی است.

8 ساعت پیش

بیشتر...