خبر 24 |
4 روز پیش

تغییر شرایط برای گل محمدی پس از ناکامی خبر24

تغییر شرایط برای گل محمدی پس از ناکامی
به گزارشخبر24، ناکامی پرسپولیس در لیگ بیست‌ویکم برای یحیی گل‌محمدی و دیگر اعضای کادر فنی پرسپولیس گران تمام شد و انتقادات فراوانی را از آن‌ها به دنبال داشت.

همین موضوع باعث شد گل‌محمدی حتی در معرض جدایی از پرسپولیس هم قرار بگیرد اما در نهایت مدیریت باشگاه تصمیم به ادامه همکاری با این سرمربی گرفت.

تصمیمی که البته خیلی‌ها معتقدند به خاطر قرارداد سنگین فصل بعد او گرفته شده و باشگاه نمی‌خواست با برکناری گل‌محمدی مجبور به پرداخت غرامت شود.

با این حال اتفاقات فصل گذشته باعث شد یحیی مجبور به تغییراتی در کادر خود شود و داوود فنایی و مظاهر رحیم‌پور، دو دستیار خود که مربی دروازه‌بانی و بدنسازی بودند را کنار بگذارد. تصمیمی که بعید است او به میل خودش گرفته باشد و احتمالا فشارهای بیرونی باعث آن شده است. حمید مطهری هم با پیشنهاد نساجی تصمیم به جدایی گرفت تا کادر فنی پرسپولیس دگرگون شود.

از طرفی عملکرد ضعیف خریدهای فصل گذشته هم باعث شده باشگاه مثل سابق در نقل و انتقالات به گل‌محمدی اختیار تام ندهد.

سرمربی قرمزها در دو فصل اخیر نفرات زیادی را جذب کرد که بسیاری از آن‌ها عملکرد خوبی نداشتند و همین موضوع هم انتقادات فراوانی را به دنبال داشت. در فصل جدید اما یحیی مثل قبل اختیار تام ندارد و باشگاه هم در نقل و انتقالات دخالت می‌کند.
در مجموع به نظر می‌رسد یحیی دیگر قدرت سابق را در پرسپولیس ندارد و ناکامی فصل قبل برای او گران تمام شده است. حتی هواداران هم مثل قبل به او اعتماد ندارند و اگر در شروع فصل نتواند نتیجه بگیرد شاید مدیران باشگاه تصمیمات جدی‌تری اتخاذ کنند.

 

منبع: دنیای ورزش تورنتو


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 نوجوان 9 و 11 ساله جیب‌بر در متروی تهران حین سرقت خبر داد و گفت: از متهمان یک دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

5 ساعت پیش

اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور از 10 تا 15 تیر انجام می‌شود.

5 ساعت پیش

باشگاه استقلال مذاکرات مثبتی را با مدافع فصل گذشته تیم فوتبال هوادار انجام داده است.

5 ساعت پیش

وزیر امورخارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست وزرای  امور خارجه کشورهای ساحلی دریای خزر وارد ترکمنستان شد.

5 ساعت پیش

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا با بیان اینکه مشمولان غایب در صورت قبولی در آزمون سراسری حق ثبت نام ندارند گفت: آن دسته از مشمولانی که در کنکور سراسری شرکت کرده‌اند، توجه داشته باشند، غیبت سربازی مانع پذیرش قبول شدگان آزمون سراسری دردانشگاه‌ها و موسسات آموزشی است.

6 ساعت پیش

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد مهلت خواسته است.

5 ساعت پیش

جنید آرکین یکی از محبوب ترین ستاره های تاریخ سینمای ترکیه درگذشت.

5 ساعت پیش

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: آنچه که در شرایط فعلی مشخص است اجرای کامل متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است.

6 ساعت پیش

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...