فوتبالی |
5 روز پیش

انگیزه ویژه رضاییان برای پیوستن به سپاهان فوتبالی

انگیزه ویژه رضاییان برای پیوستن به سپاهان

انگیزه ویژه رضاییان برای پیوستن به سپاهان

پایگاه خبری فوتبالی- یکی از نقل و انتقالات پرسروصدای تابستان امسال، پیوستن رامین رضاییان بهسپاهانبود.

به گزارش فوتبالی، در شرایطی که رامین رضاییان اعلام کرده بود در ایران، پیراهن تیمی جزپرسپولیسرا بر تن نخواهد کرد اما سپاهان توانست او را برای بازگشت سریع به فوتبال ایران( بعد از جدایی اجباری از پرسپولیس) متقاعد کند.

رامین رضاییان در مصاحبه با دوربین باشگاه سپاهان، درباره دلیل انتخاب سپاهان گفته است:" "دوست داشتم در تیمی بروم که فوتبالم را خوب نشان دهم و بازی کنم. همه طرفداران فوتبال ایران می‌دانند من همیشه سعی می‌کنم به تیمی که می‌روم خوب فوتبال بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم. قطعا سپاهان تیم بزرگی است"

این بخش از صحبتهای رضاییان سوژه خوبی برای هواداران سپاهان شده تا با استناد به آن، به یکی از رقبای اصلی‌شان کنایه بزنند:" اولین باری که خواستم وارد تیم شوم با شخص مربی حرف زدم و این خیلی برای من مهم بود که مربی بزرگی مثل مورایس با من ارتباط گرفت و با هم صحبت کردیم. دوست داشتم با مربی بزرگ کار کنم و دل هواداران سپاهان را با فوتبال زیبا شاد کنیم."

رضاییان در ادامه صحبتهایش، به این نکته اشاره کرده که باید تعصب را در زمین نشان داد نه در صفحه اینستاگرام:" من همیشه می‌گویم نیاییم با صحبت کردن چیزی را نشان دهیم. با فوتبال خودمان، جوری که بازی می کنیم و تمرین می کنیم نشان دهیم تعهد داریم به امضایی که می‌زنیم. نیاییم با کار حاشیه‌ای عجیب، پست اینستاگرام و قلب گذاشتن یا با صحبت کردن چیزی را ثابت کنیم چون فایده‌ای ندارد تا وقتی در زمین خودمان را ثابت کنیم."

بخش پایانی صحبتهای رضاییان، قول ویژه او به هواداران سپاهان است:" قطعا تمام توانم را می‌گذارم که عملکرد 100 درصدی خودم را نشان دهم. بتوانم این کار را کنم مطمئن باشید همه هواداران راضی می‌شوند چون آنها دوست دارند رامین و همه بازیکنان صد درصد خودشان را در زمین بگذارند. این بالاترین تعهد برای بازیکن است که با انضباط و دیسیپلین چیزی که مربی در زمین می‌خواهد را به نحو احسن اجرا کند و این مقدس‌ترین چیز است که دل هواداران همیشه شاد باشد و از بازیکن راضی باشند."

آنپه مشخص است جذب رامین رضاییان از آن دسته خرید‌های سپاهان بود که حسابی هواداران این تیم را که کری سفت و سختی با پرسپولیسی‌ها دارند، خوشحال کرد و حالا آنها اگرچهسروش رفیعی، گئورگی گولسیانی ودانیال اسماعیلی‌فررا در تهران و اردوی پرسپولیس می‌بینند، ولی از اینکه مدیران باشگاه‌شان توانسته‎‌اند یکی از متعصب‌ترین بازیکنان چند سال اخیر قرمزها را به خدمت بگیرند، احساس رضایت دارند.

7655#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با بخش ویدئو فوتبالی تمام لیگ های فوتبال جهان را به خانه بیاورید | آینتراخت فرانکفورت,رئال مادرید,سوپرکاپ اروپا

17 ساعت پیش

کهکشانی ها با دو گل مقابل حریف آلمانی خود پیروز شدند تا برای پنجمین بار فاتح سوپرجام اروپا شوند

17 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- هواداران تیم فوتبال گل گهر سیرجان به استقبال بازیکنان این تیم رفتند.به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال گل گهر سیرجان شب گذشته تیم فوتبال گل گهر پس از بازگشت از اردوی ترکیه تمرینات خودش را سیرجان پیگیری کرد.در این جلسه تمرینی هواداران د,گل گهر سیرجان,لیگ بیست و دوم

8 ساعت پیش

با فوتبالی همراه باشید تا درجریان بروزترین ویدئوها قرار بگیرید | رئال مادرید,آینتراخت فرانکفورت,سوپرکاپ اروپا,خلاصه بازی

17 ساعت پیش

تیم یازده نفره و منتخب از بهترین بازیکنان آزاد دنیای فوتبال در تابستان 2022

7 ساعت پیش

صفحه رسمی باشگاه فاینورد تولد 29 سالگی علیرضا جهانبخش را با منتشر کردن کلیپی کوتاه تبریک گفت

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه استقلال در خصوص ممنوعیت رسانه‌های تصویری در مسابقات خانگی اطلاعیه‌ای صادر کرد.به گزارش فوتبالی و به نقل از باشگاه استقلال ،  به منظور احقاق حق باشگاه استقلال از درآمدزایی مرتبط با محتوا و هماهنگی به عمل آمده با سازمان لیگ،,استقلال,ممنوعیت,لیگ بیست و دوم

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- محل میزبانی تیم پیکان در هفته اول لیگ برتر مقابل ملوان دستخوش تغییر شد.به گزارش فوتبالی و به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان، دو تیم پیکان و ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته اول لیگ برتر فردا از ساعت 19 به مصاف هم خواهند رفت.بر اسا,پیکان,ملوان,لیگ بیست و دوم,ورزشگاه انقلاب کرج

7 ساعت پیش

آیتم های برنامه ورزشیا شبکه نسیم سیما را در خبرگزاری فوتبالی مشاهده کنید

17 ساعت پیش

بیشتر...