ورزش سه‌ |
4 روز پیش

رحمتی دوست ندارد نیمار محروم شود ورزش سه

حدادیان: بازی با الهلال با حضور تماشاگران است

رحمتی دوست ندارد نیمار محروم شود!

مالک باشگاه نساجی اعلام کرد که به نیمار در سفر به ایران تابلوفرش هدیه نخواهند داد!

رحمتی دوست ندارد نیمار محروم شود!

به گزارش "ورزش سه"، رضا حدادیان، مالک باشگاهنساجی، بعد از برتری مقابل نماینده هند امشب در ورزشگاه آزادی حضور یافت و به تماشای مسابقه پرسپولیس و النصر نشست. او در حاشیه حضور در ورزشگاه آزادی درباره برد نساجی مقابل مومبای سیتی هند گفت: بازی بسیار خوبی بود و با یک تفکر حرفه‌ای توانستیم سه امتیاز را بگیریم. خودم در کشور هند حضور داشتم و واقعاً بچه‌ها و سرمربی همت به خرج دادند و نتیجه دلخواه را کسب کردند.

او درباره پوشش یکدست بازیکنان نساجی در سفر به هند تاکید کرد:مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حرفه‌ای‌ترین بخش ممکن برای باشگاه‌ها در سطح قاره است، بنابراین تشخیص ما این بود بچه‌ها باید به بهترین نحو ممکن در مسابقات حاضر شوند. بحث شیک بودن به کنار، تیم پشتیبانی ما زحمات زیادی کشید. شاید خیلی از شما در جریان زحمات نباشید که چگونه تیم به هند رفت و برگشت. ما با پرواز چارتر مستقیماً به همان شهری که محل برگزاری مسابقه بود اعزام شدیم و امروز هم تیم به ایران بازگشت.

مالک نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی نساجی با الهلال عربستان با حضور تماشاگران برگزار می‌شود، بیان کرد:قطعاً با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. فکر می‌کنم حدود 40 تا 50 هزار نفر تماشاگر اجازه حضور در ورزشگاه داشته باشند. بلیت‌فروشی هم صورت می‌گیرد. آقای تاج در صحبت‌هایش تأکید کرده بود شرایط را طوری فراهم می‌کنیم که تا 40 هزار نفر هوادار در ورزشگاه حاضر شوند.

حدادیان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مثل مدیران پرسپولیس به نیمار هدیه یا تابلوفرش می‌دهند، گفت:اینطور که شما می‌گویید، ما تابلو فرش نمی‌دهیم! به هر حال آنها میهمان ما هستند و هدیه تقدیم‌شان می‌کنیم. ضمن اینکه رئیس باشگاه الهلال به ایران خواهد آمد. تا آنجایی که در توان‌مان است به این باشگاه کمک می‌کنیم.

مالک نساجی درباره احتمال حضور تماشاگران در بازی با الهلال عنوان کرد:تا آنجا که من اطلاع دارم مسئول برگزاری بازی کنفدراسیون فوتبال آسیاست. تا کنفدراسیون فوتبال آسیا ابلاغیه‌ای درباره عدم حضور هواداران نداشته باشد نمی‌توان درباره این مسائل صحبت کرد.

حدادیان درباره احتمال محرومیت نیمار به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای‌اش در بازی گذشته افزود:احتمالش هست، اما در صحبتی که با سیدمهدی رحمتی سرمربی تیممان داشتم دوست داشتند وی به ایران بیاید و در بازی حاضر باشد. قطعاً خودم و همه بچه‌ها دوست دارند نیمار در این بازی باشد و قدرت ایرانی را نشان بدهیم.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسلان مطهری در دیدار ایران و مغولستان از روی نیمکت ذخیره ها کارش را شروع کرد.

نیم ساعت پیش

چینی های حاضر در ورزشگاه به تشویق ایران در مصاف با مغولستان پرداختند.

نیم ساعت پیش

چیچاریتو بازی کنار رونالدو در رئال را باورنکردنی توصیف کرد و گفت بازیکنی مثل او در فوتبال ندیده است.

نیم ساعت پیش

وینیسیوس به دلیل ناراحتی معده و مشکل گوارشی امشب رئال را در بازی برابر اتلتیکو همراهی نخواهد کرد.

نیم ساعت پیش

کایسری اسپور بدون حضور بازیکنان ایرانی خود در ترکیب دیدار مقابل بشیکتاش را آغاز می‌کند.

نیم ساعت پیش

الهه منصوریان با ناک اوت کردن حریف نپالی شروع خوبی در بازی‌های آسیایی داشت.

نیم ساعت پیش

اینتر روی شوت استثنایی دیمارکو توانست در زمین تیم قعرنشین امپولی 0-1 پیروز شده و به پنجمین برد متوالی خود در سری آ برسد.

نیم ساعت پیش

تیم های الف و ب ایران در مرحله یک چهارم نهایی قرعه وحشتناکی دارند.

نیم ساعت پیش

دو مربی خارجی استقلال به دلیل صادر نشدن ویزای کار خود نتوانسته اند به ایران برگردند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...