خبرداغ |
6 روز پیش

آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه شهید وطنی

روند بازسازی و تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی به کندی پیش می‌رود و مشخص نیست که چه زمانی تیم فوتبال نساجی می‌تواند در این ورزشگاه از حریفانش پذیرایی کند.

به گزارشخبرداغبه نقل از تسنیم: تیم فوتبال نساجی مازندران روز گذشته در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه شهدای ساری میزبان پیکان تهران بود که با نتیجه تساوی 2 بر 2 متوقف شد. این سومین دیداری بود که شاگردان الهامی در ساری بازی می‌کردند و در دو بازی گذشته یک پیروزی و یک شکست مقابل فجرسپاسی و صنعت نفت به دست آورده بودند. پس از بازی با پیکان، مسئولان و اعضای کادرفنی نساجی به شدت نسبت به کیفیت بد زمین ورزشگاه شهدای ساری اعتراض داشتند و اعلام کردند که بازی‌های آینده این تیم تا آماده شدن ورزشگاه شهید وطنی در خارج از استان مازندران برگزار خواهند کرد.

این تصمیم در حالی از سوی باشگاه نساجی گرفته شده که پس از پایان فصل گذشته کار تعویض و عملیات اجرایی چمن ورزشگاه شهیدوطنی شروع شده و مشخص نیست نساجی از چه زمانی می‌تواند در این ورزشگاه بازی کند و بعد از اینکه مدت زیادی طول کشید تا پیمانکار انتخاب شود، در حال حاضر به دلیل شرایط آب و هوایی شهر قائمشهر و بارندگی‌های اخیر روند کار به کندی صورت می‌گیرد و با توجه به این شرایط مشخص نیست تا پایان سال جاری چمن ورزشگاه شهیدوطنی به بهره‌برداری خواهد رسید یا نه؟

در حال حاضر تست تراکم خاک انجام شده است و جواب آزمایش خاک در روزهای آینده آماده خواهد شد، مورد دیگری که وجود دارد باید حدود 40 سانتی‌متر هم به سطح زمین خاک اضافه شود تا به حد استاندارد برسد. علاوه بر این در کنار زمین یک مخزن و کانال آبی در حال ساخت است که در آینده آبیاری چمن از این طریق صورت بگیرد. با توجه به همه این موارد و مشکلاتی که سر راه آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی وجود دارد باید ببینیم که نساجی می‌تواند در نیم‌فصل دوم در این ورزشگاه از حریفانش پذیرایی کند یا نه این اتفاق به فصل آینده موکول خواهد شد. در زیر تصاویری از آخرین مراحل آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی را مشاهده می‌کنید.

آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه شهید وطنی

آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه شهید وطنی

آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه شهید وطنی

آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه شهید وطنی

آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه شهید وطنی#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...