خبرگزاری ایسنا |
۴ هفته پیش

واکنش ها به مصدومیت ام باپه از عمل جراجی تا از بین بردن نگرانی ایسنا

واکنش‌ها به مصدومیت ام‌باپه؛ از عمل جراجی تا رفع نگرانی

روزنامه اکیپ درباره مصدومیت ام باپه توضیح داد و این احتمال وجود دارد که این بازیکن زیر تیغ جراحی قرار گیرد البته رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که این بازیکن نیازی به عمل جراحی ندارد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال فرانسه در نخستین بازی خود در یورو ۲۰۲۴ با یک گل اتریش را شکست داد.

کیلیان ام‌باپه در این بازی حضور داشت و بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست. او روی تک گل فرانسه تاثیر داشت اما مصدومیت او کام خروس‌ها را تلخ کرد.

روزنامه اکیپ اعلام کرد که ام باپه از ناحیه بینی دچار شکستگی شده است و باید زیر تیغ جراحان قرار بگیرد.

و اما شبکه RMC اسپورت فرانسه نوشت: ام باپه قطعا در دیدار جمعه نمی‌تواند به میدان رود. اگر او فورا عمل جراحی انجام دهد بسیار سخت است که قبل از پایان یورو به شرایط بازی برسد.

و اما فیلیپ دیالو، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد که وضعیت ام باپه خوب است و این بازیکن نیازی به عمل جراحی ندارد و به این ترتیب او به بازی بعدی برابر هلند می‌رسد.

تیم ملی فوتبال فرانسه در دیدار دوم خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ به مصاف هلند خواهد رفت و به این ترتیب بهترین و سرشناس‌ترین بازیکن خود را در این بازی در اختیار نخواهد داشت.

فرانسوی‌ها اصلا دوست ندارند که ام باپه این رقابت حساس را از دست دهد چرا که غیبت او شانس خروس‌ها را برای قهرمانی کم‌تر خواهد کرد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

یک ربع پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

یک ربع پیش

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

14 دقیقه پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

یک ربع پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

یک ربع پیش

تصویری از گوهر خیراندیش در روز عروسی اش با چهره ای بسیار متفاوت منتشر شد.

یک ربع پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

یک ربع پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

یک ربع پیش

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

یک ربع پیش

بیشتر...