ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

کی روش جبران کرد، اعتماد دوباره به حسینی ورزش سه

کد خبر : 1855593 |05 آذر 1401 ساعت 08:56 |49.7K بازدید |3دیدگاه

کی‌روش جبران کرد، اعتماد دوباره به حسینی

ایران با یک نمایش خوب تیم ملی ولز را دو بر صفر شکست داد و حالا شرایط به گونه‌ای است که سرنوشت صعود به دور بعدی مسابقات به دست ایران است.

کی‌روش جبران کرد، اعتماد دوباره به حسینی

به گزارش "ورزش سه"، یکی از نقدها به بازی تیم ملی در مصاف با انگلیس نمایش سیدحسین حسینی در درون دروازه بود. اگر چه در این دیدار مردان خط دفاعی بدون هیچ مزاحمتی نسبت به بازیکنان تیم ملی انگلیس بازی کردند اما سیدحسین حسینی هم مثل همه بازیکنان تیم ملی بود و نتوانست با یک نمایش پرفروغ شکست تیم ملی فوتبال ایران را کمرنگ کند. با این نمایش برخی از پیش‌بینی‌ها بر این بود، علیرضا بیرانوند به درون دروازه برمی‌گردد یا امیر عابدزاده مرد شماره یک تیم ملی خواهد شد. به نوعی می‌توان گفت همه از دروازه‌بان و کاپیتان استقلال قطع امید کرده بودند.

اما کارلوس کی‌روش در یک نقطه مهم بار دیگر به سیدحسین حسینی اعتماد کرد. نتیجه آن شد که دروازه‌بان تیم ملی در مصاف با ولز یکی از بهترین‌های تیم ملی بود و نقش مهمی در پیروزی ایران ایفا کرد. رفتار کارلوس کی‌روش بعد از مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی با انگلیس خیلی مورد نقد قرار گرفت. جایی که کارلوس کی‌روش به خاطر اینکه یکی از مهره‌های اصلی خود را از دست‌ داده است، دو دستی بر سر خود زد. این واکنش ناخودآگاه بود و شاید اگر به عقب برگردیم، او این کار را انجام ندهد به خصوص اگر متوجه شود که دروازه‌بان جایگزین این صحنه را می بیند و خالی می‌کند.

سرمربی اشتباه می‌کند، همان طور که بازیکن درون زمین اشتباه می‌کند. کارلوس کی‌روش با اعتماد دوباره به سیدحسین حسینی آن هم بعد از اینکه 6 گل در بازی نخست خورد نشان داد، رفتارش بعد از مصدومیت علیرضا بیرانوند ناخودآگاه بوده و به تک تک بازیکنانی که به ترکیب اضافه کرده اعتماد دارد، همان طور که به روزبه چشمی هم در بازی با ولز میدان داد و این بازیکن بود که زمینه‌ساز پیروزی تیم ملی در مسابقه با ولز شد. اعتماد دوباره در سخت‌ترین شرایط به سیدحسین حسینی، کافی بود که دروازه‌بان و کاپیتان استقلال در بازی با ولز با اعتماد به نفس وارد زمین شود و با یک نمایش خوب در پی جبران مسابقه با انگلیس باشد.

تیم ملی ایران
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...