آب رسانی به ۱۲۵ روستای لرستان توسط سازمان بسیج سازندگی

آب‌رسانی به ۱۲۵ روستای لرستان توسط سازمان بسیج سازندگی
مسئول قرارگاه آب سازمان بسیج سازندگی لرستان از آب‌رسانی به ۱۲۵ روستا توسط این سازمان در استان خبر داد.

به گزارشسراج24؛محمد فولادوند مسئول قرارگاه آب سازمان بسیج سازندگی لرستان امروز پنج شنبه در بازدید خبرنگاران از پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی در لرستان، اظهار داشت: قرارگاه آب روستایی سازمان بسیج سازندگی لرستان کار آبرسانی به ۱۲۵ روستای استان را در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه اعتبار در نظر گرفته شده در این رابطه ۴۲۵ میلیارد تومان است، عنوان کرد: فعلاً نیمی از این اعتبار به استان اختصاص پیدا کرده است.

مسئول قرارگاه آب سازمان بسیج سازندگی لرستان با اشاره به اینکه در شهرستان دلفان، سه مجتمع آبرسانی «میربگ»،«دمباغ» و «چراغ» در دستور کار قرار گرفته گفت: در این راستا خط انتقال مجتمع «میربگ» و «دمباغ» به طول ۳۰ کیلومتر اجرا شده است.

فولادوند، بیان داشت: این مسیر ۹ مخزن آب دارد که سه مورد از آنها عملیاتی شده و کار اجرایی در بقیه این مخازن آب در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه کار شبکه توزیع برای نصب کنتور و… در این مسیر در دستور کار قرار گرفته است، عنوان کرد: همچنین پنج کیلومتر خط انتقال مجتمع «چراغ» اجرا شده است، مابقیآن به دلیل وجود معارض در حال پیگیری برای اجرا است.

مسئول قرارگاه آب سازمان بسیج سازندگی لرستان با اشاره به حفر دو حلقه چاه در دو مجتمع «میربگ» و «دمباغ»، افزود: رفع معارض در مسیر دو مجتمع، آغاز دو ایستگاه پمپاژ و… از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای عملیاتی شدن سه مجتمع آب رسانی یاد شده است.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهرانی‌ها در روز ۳ میلیون مترمکعب آب مصرف می‌کنند که با این حساب، حجم آب سد لتیان بدون درنظر گرفتن آب سد‌های دیگر‏، تنها برای پنج روز مصرف تهرانی‌ها کافی است.

11 ساعت پیش

 بسیجی دهه شصتی و دهه هشتادی و دهه نودی تفاوتی ندارند. شما دهه هشتادی و دهه هفتادی و ... هستید؛ جوانان نورس هستید؛ نه امام را دیده‌اید، نه دوران انقلاب را دیده‌اید، نه دوران دفاع مقدس را دیده‌اید، اما همان روحیه‌ی جوان تو میدان جنگ در شما هم هست. دهه‌ی شصت و نود و هشتاد ندارد؛ این حرفهای انقطاع نسلی و از این چیزهایی که میگویند، اینها حرف‌های روشنفکری در گعده‌های روشنفکرانه است؛ واقعیت‌ها غیر از این است. امروز بسیج، همان بسیج دهه شصت است.

12 ساعت پیش

به دلیل کسل کننده بودن بازی شب گذشته آمریکا - انگلیس، یکی از هواداران روی سکو‌های استادیوم خوابید. صفحه مشهور ۴۳۳ این فیلم را منتشر کرده است.

12 ساعت پیش

بارش بی سابقه باران در شهر جده عربستان سعودی منجر به جاری شدن سیل، آب گرفتگی و خسارت سنگین به ساکنان این شهر شده است.

11 ساعت پیش

خدیجه کریمی،‌ مدیر کل امور بین‌الملل معاونت زنان و خانواده جمهوری اسلامی ایران در نشست ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل که منجر به صدور قطع‌نامه ضد ایرانی شد، نطقش را گم کرد.

13 ساعت پیش

علاوه‌ بر ورزش، روش‌های خوب دیگری هم وجود دارد که با پیروی از آنها می‌توانیم در تمام عمر، از جوانی تا دوران پیری، بدنی سالم و قوی داشته‌باشیم.

11 ساعت پیش

وستون مک‌کنی، بازیکن آمریکایی، با خشک کردن دستهایش با لباس یکی از عکاسان باعث خنده تماشاگران شد اما برخی از طرفداران فوتبال از حرکات ناشایست خوششان نمی‌آید.

12 ساعت پیش

پلیس اعلام کرد حدد 20 شترمرغ اوایل روز پنجشنبه از محوطه محل نگه‌داری خود فرار کردند و باعث ایجاد "خطرات ترافیکی" شدند.

11 ساعت پیش

مربی تیم ملی تکواندو بانوان از حضور در این تیم کناره‌گیری کرد.

12 ساعت پیش

بیشتر...