ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

بی سابقه: رئال مادرید برای بازی با والنسیا لباس نداشت ورزش سه

بی‌سابقه: رئال مادرید برای بازی با والنسیا لباس نداشت!

رئال مادرید به دلیل اینکه هیچ یک از سه پیراهن این فصلش از نظر رنگ برای بازی مقابل والنسیا مناسب تشخیص داده نشد، مجبور شد از لباس بنفش فصل قبل استفاده کند.

بی‌سابقه: رئال مادرید برای بازی با والنسیا لباس نداشت!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادریدامشب در مهمترین بازی هفته لالیگا در ورزشگاه مستایا میهمانوالنسیااست. این دیدار قبل از آغاز هم حاشیه‌های زیادی داشت چرا که هواداران والنسیا در خارج از زمین مسابقه در اعتراض به مستند جدید و در حال ساخت که نتفلیکس از زندگی وینیسیوس که در آن هواداران والنسیا به نژادپرستی متهم شده‌اند، دست به شعارهای توهین آمیز و اعتراضی علیه رئال زدند.

در دیگر حاشیه این دیدار، رئال مادرید مجبور شده از یکی از پیراهن‌های فصل گذشته خود در این دیدار استفاده کند. به گزارش مارکا، مقامات لالیگا هیچ یک از ترکیب‌های پیراهن، شلوار و جوراب رئال مادرید را برای بازی امشب مجاز ندانسته‌اند. بنابراین آنها این اقدام بی سابقه را انجام داده‌اند و با لباس بنفش یاسی فصل گذشته خود به میدان رفته‌اند.

1997068

طبق معمول لباس اول تیم مادریدی کاملا سفید با خطوط زرد روی شانه‌ها است. کیت دوم آبی تیره با راه راه‌های سه رنگ است و سومی تقریبا مشکی بوده که در آن جزئیات طلایی به کار رفته است. هر سه مورد دارای جزئیاتی مشابه با پیراهن والنسیا تشخیص داده شده است.
جالب اینجاست که لباس امشب بازیکنان رئال مادرید، همان لباسی است که فصل گذشته در مستایا به تن داشتند. دیداری که به خاطر توهین‌های نژادپرستانه به ونیسیوس در ورزشگاه خانگی والنسیا به جنجال کشیده شد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هافبک نساجی مازندران به دلیل مصدومیت در دقایق ابتدایی دیدار با سپاهان از زمین بیرون آمد.

8 دقیقه پیش

تیم کاراکوملوک ترکیه که استعداد 15 ساله ایرانی را در اختیار دارد، موفق شد به عنوان نائب قهرمانی دست یابد.

7 دقیقه پیش

فاینورد در حضور تعویضی ملی‌پوش ایرانی خود مقابل سیتارد به برتری رسید.

8 دقیقه پیش

شاگردان داوود سیدعباسی موفق به کسب پیروزی مقابل شاهین بندرعامری شدند.

9 دقیقه پیش

اسپور توتو با مرتضی شریفی به مقام پنجم لیگ ترکیه دست یافت.

6 دقیقه پیش

یورگن کلوپ بعد از شکست مقابل کریستال پالاس گفت حس ‏مزخرفی دارد. او از سبک بازی تیمش به خصوص در نیمه اول به ‏شدت انتقاد کرد. ‏

7 دقیقه پیش

دو بازیکن ایرانی شاغل در سوپر لیگ یونان امشب مقابل هم قرار می‌گیرند.

9 دقیقه پیش

محمد ربیعی، سرمربی ذوب‌آهن، بعد از یک پیروزی شگفت‌انگیز در تبریز، خود را آماده یک بازی حساس دیگر، این‌بار مقابل سپاهان می‌کند.

7 دقیقه پیش

مهاجم آلومینیوم بدشانس‌ترین بازیکن زمین در دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال بود.

8 دقیقه پیش

بیشتر...