ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

صادرات ۱۷ میلیارد مترمکعب گاز در سال گذشته ایران آنلاین

مدیرعامل شرکت ملی گاز خبر داد:
صادرات ۱۷ میلیارد مترمکعب گاز در سال گذشته

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از صادرات بیش از ۱۷ میلیارد مترمکعب گاز در سال گذشته خبر داد و گفت: بهره‌مندی از گاز در بخش شهری به ۹۹ درصد و روستایی به ۸۹ درصد خواهد رسید.

به گزارش ایران آنلاین، "مجید چگینی" روز یکشنبه در نشست خبری افزود: از این میزان صادرات حدود ۲۰ میلیون مترمکعب به کشور عراق صادر شده و هم اکنون نیز ۳۵ میلیون مترمکعب در حال صادرات است.

وی ادامه داد: حدود ۹ میلیارد مترمکعب گاز هم به کشور ترکیه صادرات داشته‌ایم و تعهدمان به این کشور انجام شده است.

معاون وزیر نفت در ادامه شرکت ملی گاز را شرکتی عملیاتی توصیف کرد که لحظه‌ای وقفه در ارائه خدمت ندارد.

چگینی ادامه داد: این شرکت به‌واسطه خدمات مهمی که ارائه می‌دهد، لحظه‌ای نمی‌تواند حتی برای تعمیرات متوقف شود؛ زیرا تولید کشور و نیاز سایر بخش‌ها به تداوم خدمات‌رسانی گاز وابسته است.

وی افزود: حدود ۹۰ هزار نفر در این صنعت فعال هستند تا لحظه‌ای در خدمات‌رسانی وقفه‌ای ایجاد نشود.

مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: تاکنون ۱۲۲۱ شهر با ۹۸.۴ درصد و ۳۵ هزار و ۵۷۵ روستا با ۸۵.۶ درصد از نعمت گاز برخوردار شده‌اند.

چگینی ادامه داد: حدود ۲۹ شهر و ۲ هزار و ۹۵۹ روستا در حال گازرسانی هستند که با بهره‌برداری از آنها میزان بهره‌مندی شهری به ۹۹ درصد و روستایی به ۸۹ درصد خواهد رسید.

 

انتهای پیام /

 

 

 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بانک سرمایه در خصوص ساعت پایان کار شعب و واحدهای ستادی مستقر در استان های تهران و البرز در روز جاری مورخ 3 خرداد 1401 اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:

1 ساعت پیش

غبار روبی و گل افشانی مزار شهدای عملیات بیت المقدس به مناسبت روز آزادسازی خرمشهر

1 ساعت پیش

بازار مرغ در روز‌های اخیر با اخبار و شایعات زیادی روبرو است؛ فعالان بازار و حداقل یک مقام صنفی تایید می‌کنند که فروش مرغ کاهش پیدا کرده و قیمت‌ها تحت تاثیر همین اتفاق پایین آمده است.

1 ساعت پیش

طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ای از سوی دولت بهانه‌ای شد که برخی رسانه‌ها طرح الحاق ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به قانون فهرست نهاد‌های عمومی غیردولتی را زیر سوال ببرند.

1 ساعت پیش

لفاظی رسانه های رژیم صهیونیستی پس از ترور شهید مدافع حرم در تهران آغاز شد و ادعاهایی در زمینه اشراف اطلاعاتی این رژیم مطرح کردند که در تناقض با یکدیگر قرار دارند.البته نکته اینجاست که این لفاظی ها پس از انتقام خون شهید هم ادامه خواهد داشت؟

1 ساعت پیش

مجامع «عمومی عادی سالیانه»، «عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده» و «عمومی فوق‌العاده» صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱، در ساختمان ستاره ونک تهران برگزار می‌شود.

1 ساعت پیش

با ابلاغ وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین گمرک جمهوری اسلامی، شرط تأیید دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سامانه فرامرزی گمرک (تیک صادراتی) از صادرات شمش فولادی تولیدشده در کارخانجات ذوب القایی حذف شد.

1 ساعت پیش

سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر یکی از فرازهای پرافتخار ملت ایران است که چگونه ایران ۳۵ میلیون نفری سال ۶۱ برای آزادسازی سرزمینی به وسعت ۲۳ کیلومترمربع با خدا معامله کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...