خبرداغ |
۱ هفته پیش

پوتین: برخی کشورها از مکانیسم های مالی به عنوان ابزار فشار استفاده می کنند

رئیس جمهوری روسیه که در یک سخنرانی ویدیویی در افتتاحیه کنفرانس تجاری بریکس، اقدامات غرب را موجب بحران اقتصادی در جهان دانسته بود، گفت: برخی کشورها از مکانیسم‌های مالی به عنوان ابزاری برای اعمال فشار استفاده می‌کنند.

پوتین: برخی کشورها از مکانیسم‌های مالی به عنوان ابزار فشار استفاده می‌کنندبه گزارشخبرداغبه نقل از ایرنا: رئیس جمهوری روسیه که در یک سخنرانی ویدیویی در افتتاحیه کنفرانس تجاری بریکس، اقدامات غرب را موجب بحران اقتصادی در جهان دانسته بود، گفت: برخی کشورها از مکانیسم‌های مالی به عنوان ابزاری برای اعمال فشار استفاده می‌کنند.

به گزارش اسکای نیوز عربی، «ولادیمیر پوتین» اظهار داشت: ما باید از طریق گروه بریکس برای رویارویی با تمامی چالش‌ها با یکدیگر همکاری کنیم.

او تاکید کرد: برخی کشورها از مکانیسم‌های مالی به عنوان ابزار فشار استفاده می‌کنند.

پوتین افزود: ما در حال توسعه مشارکت راهبردی میان کشورهای عضو گروه بریکس هستیم. او ادامه داد: گروه بریکس می‌تواند راه حل‌های مختلفی برای مشکلات پیش روی اقتصاد جهانی پیدا کند.

بریکس گروهی متشکل از قدرت‌های نوظهور اقتصادی شامل برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی بوده و نمایانگر نیمی از جمعیت جهان است و ۲۸ درصد قدرت اقتصادی دنیا را در اختیار دارد.

رئیس‌جمهوری روسیه در این سخنرانی ویدیویی در کنفرانس تجاری بریکس در پکن ضمن درخواست برای همکاری‌های بیشتر کشورهای بریکس گفت: تحریم‌های جدید با انگیزه سیاسی بارها و بارها اعمال می‌شوند و مکانیسم‌های فشار بر رقابت تقویت می‌شوند.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

4 ساعت پیش

«حراج تهران» رویدادی که از یک سو دنبال کنندگان خاصی دارد و از سوی دیگر دایره افرادی که اخبار مرتبط با آن را پیگیری می‌کنند نیز خاص محسوب می‌شود. کافی است به نمایشگاه آثار این رویداد که از روز چهارشنبه ـ هشتم تیر ماه ـ شروع به کار کرده، سری بزنید تا منظورمان از خاص بودن دنبال کنندگان این رویداد را متوجه شوید.

4 ساعت پیش

انتقادات سعید عبدولی و پیشنهاد عبدالله روا برای این کشتی گیر را ببینید.

4 ساعت پیش

آیتم طنز برنامه ویدیوچک در انتقاد از مستند پوگبا و مقایسه آن با فیلم های ایرانی را ببینید.

4 ساعت پیش

محمدحسین زواری بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان رسما اسقلالی شد.

4 ساعت پیش

دزدانی که در ویلای رونالدو به اموال مارکو وراتی دستبرد زده بودند دستگیر شدند.

4 ساعت پیش

هافبک فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان رسماً به استقلال پیوست.

4 ساعت پیش

صحبت های روزبه چشمی هافبک با تجربه استقلال تهران با دوربین این باشگاه پس از تمدید قرارداد را ببینید.

3 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

4 ساعت پیش

بیشتر...