عصر ایران |
۱ هفته پیش

اخراج دو بازیگر از سریال شبکه ای بی سی آمریکا به دلیل امتناع از تزریق واکسن

برتون که از سال ۱۹۹۱ در این سریال در نقش جیسون مورگان بازی کرده بود، از هوادارانش تشکر کرد. وی نوشت: می‌خواستم این خبر را از خودم بشنوید. متاسفانه مسئولان سریال «بیمارستان عمومی» مرا کنار گذاشتند زیرا باید دستور واکسینه بودن گروه را مراعات می‌کردم.

بازیگر سریال پرمخاطب «بیمارستان عمومی» یا «جنرال هاسپیتال» تایید کرد که به دلیل خودداری از زدن واکسن از سریال اخراج شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، استیو برتون بازیگر سریال «بیمارستان عمومی» دیروز در اینستاگرام تایید کرد که چون از زدن واکسن کرونا خودداری کرده از سریال پرمخاطب ای‌بی‌سی کنار گذاشته شد.

وی نوشت: می‌خواستم این خبر را از خودم بشنوید. متاسفانه مسئولان سریال «بیمارستان عمومی» مرا کنار گذاشتند زیرا باید دستور واکسینه بودن گروه را مراعات می‌کردم. من از نظر پزشکی و مذهبی معافیت ارایه کردم اما هر دو رد شد. اما یک نوع بحث آزادی شخصی برای من هم وجود داشت.

برتون که از سال ۱۹۹۱ در این سریال در نقش جیسون مورگان بازی کرده بود، از هوادارانش تشکر کرد و گفت: شاید روزی این مشکلات برطرف شود و بتوانم به کار برگردم و کارم به عنوان جیسون مورگان را به پایان برسانم. برایم موجب افتخار خواهد بود.

دستور زدن واکسن برای همه شاغلان در رده اول سریال «بیمارستان عمومی» که شامل بازیگران و افرادی که در صحنه فیلمبرداری وقتی بازیگران ماسک نزده‌اند حضور دارند، از اول نوامبر اجرایی شد.

اینگو ریدمیچر که در اینستاگرام بشدت علیه زدن واکسن تبلیغ می‌کند و اطلاعات غلط در این باره می‌دهد نیز از این سریال کنار گذاشته شد و آخرین قسمتی که وی در آن حضور داشت، دوشنبه روی آنتن رفت.

کنار گذاشتن برتون هفته‌ها در میان هواداران «بیمارستان عمومی» مطرح بود. تست کرونای وی در اواسط آگوست مثبت شده بود و وی گفته بود در محل کار در معرض ابتلا قرار گرفته است. در همان مقطع بود که توجه به پروتکل‌های کووید در برنامه‌های تلویزیونی بیش از بیش مطرح و منجر به صدور به کارگیری نیروهای واکسن زده برای این سریال شد.

از ۴ سریال درام روزانه که در شبکه‌های تلویزیونی آمریکا باقی مانده‌اند «بیمارستان عمومی» تنها سریالی است که دستور واکسینه بودن اعضا را صادر کرده است. «روزهای زندگی ما» از شبکه ان‌بی‌سی و «جوانان و بی‌قرارها» و «جسور و زیبا» از شبکه سی‌بی‌اس همچنان تنها بر مبنای انجام تست کووید، فاصله‌گذاری اجتماعی و دیگر دستورهای توصیه شده به کار تولید ادامه می‌دهند.

در اپیزودی که روز جمعه از «بیمارستان عمومی» پخش شد تونلی روی جیسون فرو ریخت که در هواداران احتمال اخراج وی را تشدید کرده بود. اگر روزی دنیا از کووید خلاص شود، شاید شخصیت جیسون هم بتواند از زیر آوار تونل زنده بیرون بیاید زیرا برگرداندن شخصیت‌های مرده در چنین سریال‌هایی امری عادی است و در گذشته نقش جیسون را بازیگران دیگری اجرا کردند تا برتون بتواند در پروژه‌های دیگر بازی کند.

نخستین اپیزود سریال «بیمارستان عمومی» آوریل ۱۹۶۳ پخش شد و تاکنون با تغییر شخصیت‌ها ادامه داشته است.#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...