خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

تاکید دوباره سلاجقه بر ضرورت ادغام نهادهای محیط زیست منابع طبیعی ایسنا

تاکید دوباره سلاجقه بر ضرورت ادغام نهادهای محیط زیست و منابع طبیعی

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:مسایل منابع طبیعی و محیط زیست لاینفک هستند بنابراین امیدواریم
سازمان‌های این دو حوزه ادغام شوند.

به گزارش ایسنا علی سلاجقه امروز در نشست ارزیابی عملکرد و پاسخگویی بر خط در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری اظهار کرد: ادغام سازمان‌های محیط زیست و منابع طبیعی باعث رفع موازی کاری می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی مسایل محیط زیستی سال‌ها بود که تبدیل به استخوان لای زخم‌ شده‌اند، گفت: ۴۱۱ ابر پروژه در حوزه محیط زیست باقی مانده بود و به دستور رییس جمهوری، سازمان محیط زیست وارد کار شده است. این پروژه‌ها در حال غربالگری است و به‌تدریج تعیین تکلیف می‌شوند.

وی ادامه داد: پروژه‌های میانکاله و خلیج گرگان تعیین تکلیف شد و با اقدامات انجام شده طی چهار هفته ۳۰۰۰ هکتار به وسعت خلیج گرگان افزوده شد.

ادامه دارد#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین استانداری قزوین گفت کارفرمایان از اتباع مجاز دارای کارت کار استفاده کنند.

نیم ساعت پیش

معاون هماهنگ‌کننده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از آماده شدن استان برای میزبانی از ۵۰ هزار نفر از هموطنانمان در ارتفاعات بازی دراز به مناسبت سالروز «عملیات بازی‌دراز» خبر داد.

نیم ساعت پیش

حجت الاسلام شجاعی با اشاره به تبریک عملیات موفقیت آمیز سپاه، گفت: این عملیات، تنها یک ضرب شصت بود؛ اما‌دنیا پیام قدرت ایران را دریافت کرد.

نیم ساعت پیش

مرکز وکلای قوه قضائیه برای استفاده از ظرفیت‌های حقوقی_قضایی در راستای هماهنگی‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی برای پیگیری حمله رژیم صهیونسیتی به کنسولگری ایران در دمشق اعلام آمادگی کرد.

نیم ساعت پیش

داده‌های بورس اوراق بهادار تل آویو نشان داد که شاخص اصلی (TASE ۳۵) امروز با افت ۰.۵ درصدی به ۱۹۲۸.۵ واحد باز شد، قبل از اینکه اندکی بهبود یابد و اُفت آن به ۰.۲ درصد کاهش یابد.

یک ربع پیش

در حالیکه اسرائیل آینده اقتصاد خود را به کریدور IMEC گره زده بود، عملیات «وعده صادق» در بامداد امروز مهمترین نیاز شکل‌گیری این کریدور یعنی امنیت رژیم صهیونستی را هدف گرفت

نیم ساعت پیش

یک بوفالوی آمریکایی ناخواسته به روباه قرمز در پیدا کردن شکار کمک می‌کند.

نیم ساعت پیش

رهاسازی برخی از معابر پس از کنده کاری برای کابل کشی زمینی فیبر نوری برای شهروندان شاهرودی دردسرساز شد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی شورای شهر تهران از افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی از ابتدای اردیبهشت‌ خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...