خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

آیت الله حسینی زنجانی مبلغ فطریه را ۷۰ هزار تومان اعلام کرد ایسنا

آیت‌الله حسینی‌زنجانی مبلغ فطریه را ۷۰ هزار تومان اعلام کرد

ایسنا/زنجانرئیس دفتر آیت‌الله‌العظمی سیدمحمد حسینی‌زنجانی گفت: مبلغ زکات فطریه امسال از سوی آیت‌الله حسینی‌زنجانی برای کسانی که قوت غالب آنان گندم است، به ازاء هر فرد ۷۰ هزار تومان تعیین شد.

ولی‌الله ثبوتی در گفت‌گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اعلام مبلغ فطریه توسط آیت‌الله حسینی‌زنجانی، اظهار کرد: همچنین ایشان زکات فطریه برای هر فرد که قوت غالب آنان برنج است را، مابین ۱۲۰ تا ۱۸۰ هزار تومان تعیین کرده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین مبلغ کفاره افرادی که به هر دلیل توان روزه گرفتن نداشته و عذر موجه شرعی داشته‌اند، برای هر روز ۱۵ هزار تومان است.

رئیس دفتر آیت‌الله‌العظمی حسینی‌زنجانی گفت: افرادی که به صورت عمد اقدام به روزه‌خواری کرده‌اند باید یک وعده غذا برای ۶۰ نفر تهیه کنند.

ثبوتی هم چنین در خصوص اعلام روز عید سعید فطر توسط حضرت آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌زنجانی خاطرنشان کرد: ایشان در مورد اعلام رویت ماه شوال، اعلام روز عید فطر تابع نظر دفتر مقام معظم رهبری هستند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وقتی فرزاد حسنی درباره خوشبختی صحبت میکنند در ادامه مشاهده خواهیدکرد.

یک ربع پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

10 دقیقه پیش

جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران را در این خبر بخوانید. این افزایش حقوق کی و چگونه اعمال می‌شود.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه در تمام این مدت جمهوری اسلامی به اندازه کافی خویشتن‌داری کرده بود، گفت: رژیم صهیونیستی در میدان نظامی شکست خورده است اما در عرصه رسانه تلاش می‌کند خود را پیروز میدان نشان دهد.

یک ربع پیش

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

14 دقیقه پیش

امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوارهایی که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

14 دقیقه پیش

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدیدی از عصر امروز، ۳۱ فروردین به استان خبر داد.

11 دقیقه پیش

تیم‌های نساجی و تراکتور در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر می‌روند.

یک ربع پیش

بیشتر...