راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

گلایه دو تیم پرسپولیس النصر از کیفیت نامناسب چمن آزادی راهبرد معاصر

کیفیت نامناسب چمن ورزشگاه آزادی در بازی امشب پرسپولیس و النصر صدای بازیکنان و مربیان دو تیم را درآورد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ پرسپولیس امشب در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان النصر عربستان بود.

از نکات قابل تامل این مسابقه، گلایه داشتن هر دو تیم از چمن استادیوم آزادی بود.‌ چمن نامناسب استادیوم آزادی در شروع لیگ برتر انتقادهای زیادی را به همراه داشت و سبب شد تا مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش با توجه به تعطیلات لیگ به دلیل فیفادی شهریورماه و بازی‌های تیم ملی، در فرصت چند هفته‌ای که تا مسابقه با النصر باقی مانده بود، تعمیر فوری چمن را همزمان با تعمیر سکوها در برنامه‌هایشان قرار بدهند.

با وجود تلاش‌های صورت گرفته در سه هفته گذشته اما در حالی امشب پرسپولیس میزبان النصر با ستاره‌هایی مانند کریستیانو رونالدو بود که کیفیت نامناسب چمن مسابقه از همان دقایق اول بازی انتقاد بازیکنان و مربیان هر دو تیم را به همراه داشت به طوری که رونالدو در همان نیمه اول بارها با حرکاتش اعتراضش را به کیفیت بد چمن نشان داد.

وضعیت نامناسب چمن با وجود تلاش‌های سه هفته‌ای نشان داد که باید فکری اساسی‌تر برای تعمیر چمن آزادی برداشت تا علاوه بر اینکه تیم‌ها از نظر تاکتیکی روی زمین به مشکل نخورند، کشورمان میزبانی آبرومندانه‌ای در بازی‌های لیگ قهرمانان و ملی داشته باشد./ایرنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهور آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره راه جلوگیری از تعطیلی دولت این کشور، هشدار داد که در صورت رخ دادن آن، حجم زیادی از مشاغل حیاتی تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

7 دقیقه پیش

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی در رشته ووشو گفت: در فینال با تمام وجود جنگیدم اما داوران کم‌لطفی کردند.

یک ربع پیش

گاهی گفته می‌شود که هوای سرد باتری تلفن همراه شما را از کار می‌اندازد اما هوا باید چقدر سرد باشد که روی ابزار تکنولوژی شما تاثیر منفی بگذارد و مشکل ایجاد کند؟

یک ربع پیش

خواسته سرمربی پرسپولیس در خصوص تمرین در قطر برآورده شد.

یک ربع پیش

با وجود اینکه باشگاه استقلال به بازیکنان این تیم ۱۰ درصد از قرارداد فصل جاری را پرداخت، تعداد زیادی از استقلالی‌ها تمایلی به تمرین نداشتند اما شرایط با یک تماس عوض شد.

یک ربع پیش

رهبر کره شمالی ضمن تاکید بر اهمیت تسریع در نوسازی تسلیحات اتمی این کشور، تقویت روابط با کشورهای مخالف سلطه آمریکا را ضروری توصیف کرد.

13 دقیقه پیش

ملی‌پوش شنای ایران، رکورد خود در ماده 50 متر پروانه در بازی‌های آسیایی را قابل قبول توصیف کرد.

یک ربع پیش

روز پنجم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

ورزشگاه آزادی احتمالا فقط یک بازی دیگر را میزبان لیگ قهرمانان آسیا باشد.

یک ربع پیش

بیشتر...