خبرآنلاین |
1 ماه پیش

هرمزگان شاهد بارش های بالاتر از شرایط عادی خواهد بود خبرآنلاین

هرمزگان شاهد بارش‌های بالاتر از شرایط عادی خواهد بود

رییس اداره پیش بینی هواشناسی هرمزگان گفت: این استان تا ۱۵ تیرماه به دلیل فعالیت سامانه مونسونی اقیانوس هند شاهد بارش‌های بالاتر از شرایط عادی (نرمال) خواهد بود.

به گزارشخبرآنلاین، مرضیه سی سی پور اظهارکرد: این سامانه براساس بررسی های انجام شده تا زمان اعلام شده شرایط تقویتی خواهد داشت.

وی ادامه داد: نتیجه این وضعیت بارش در ارتفاع‌های هرمزگان به ویژه منطقه بشاگرد و ارتفاع‌های هرمزگان بوده و حتی شهرستان بستک هم از این وضعیت تاثیر می پذیرد.

وی با بیان اینکه استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان دارای شرایط آب و هوایی متاثر از فعالیت سامانه مانسون اقیانوس هند خواهند بود، اضافه کرد: حتی فارس هم از این سامانه تاثیر می پذیرد و بیشترین تاثیر را در هرمزگان در منطقه بشاگرد شاهد خواهیم بود و احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های فصلی در این منطقه بیشتر است.

رییس اداره پیش بینی هواشناسی هرمزگان گفت: بشاگرد با این شرایط تقربیا هر روز شاهد بارش خواهد شد و حتی احتمال بارش در رودان و بخش‌هایی از میناب مانند هشت بندی و سندرک هست و هشدار هواشناسی سطح زرد نیز تا ۱۵ تیر ماه تمدید شده است.

48#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خبر فوری نوشت: در زمان ناصرالدین شاه هنگام اجرای تعزیه به جای عروسک، شیری زنده را که در قفسی محبوس بود از باغ وحش آورده و در پیش چشم حاضران به تماشا می ‌گذاشتند تا هیجان صحنه بیشتر شود.

11 ساعت پیش

تسنیم نوشت: مرد جوانی که با ۲ همدست خود اقدام به آدم ربایی در محله خزانه کرده بود، دستگیر شد.

7 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرپرست اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفت: نیمی از مبتلایان سابقه سفر به کشورهای همجوار را دارند و بقیه بر اثر تماس با فرد آلوده مبتلا شده اند.

15 ساعت پیش

ایسنا نوشت: در پی تلف شدن توله توله یوز ماده در محور عباس آباد - میامی، مدیر عامل انجمن یوزپلنگ ایرانی ضمن اشاره به لزوم فنس‌کشی و نورپردازی جاده‌ها به صدور مجوز قلاده‌های ردیاب توسط سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد.

15 ساعت پیش

روزنامه جوان نوشت: با صدور کارنامه اولیه کنکور و آغاز مهلت انتخاب رشته، این‌بار نوبت مشاوران زرد انتخاب رشته کنکور است که همچون مافیای کنکور رؤیا بفروشند!

16 ساعت پیش

فارس نوشت: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، مدت دوره آموزشی سربازی را اعلام کرد.

11 ساعت پیش

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد: با توجه به درخواست آموزش وپرورش استان‌ها، مناطق و اولیاء برخی از دانش آموزان، ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه از تاریخ ۲۲ مرداد تا ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

10 ساعت پیش

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک موقتی در نیمه‌جنوبی و نواحی غربی استان پیش‌بینی می‌شود.

10 ساعت پیش

ایسنا نوشت: متخصصان در ایالات متحده مدعی شدند که محدود کردن غذا خوردن بین ساعت‌های ۷ صبح تا ۳ بعدازظهر می‌تواند به کاهش وزن و همچنین کاهش فشار خون کمک کند.

10 ساعت پیش

بیشتر...